Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Illetlenség a Balatonon...

Illetlenség a Balatonon monokinizni?

Figyelt kérdés
Egyik barátnőm bikini felső nélkül szeret napozni, (előlről is:)) és ezt természetesnek is veszi. Vajon másokat ezzel megzavar? Vagy ez teljesen természetes... És amelyik férfi nézegeti az az illetlen?:) Nem tudom eldönteni, hogy ez most ciki, vagy csak prűdség kérdése...

2012. jún. 24. 20:27
1 2 3
 1/30 Pietrosol ***** válasza:
52%

Szia!


Semmi illetlen nincs egyikben sem!

Vállalás kérdése!

2012. jún. 24. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
54%
Én illetlenségnek tartom, aki ilyet akar csinálni, az vagy otthon napozzon, vagy nudista strandon. Egyáltalán nem prűdség az, ha valaki nem kíváncsi más pucér dudáira és nem szeretne nyilvános helyen ilyesmit látni.
2012. jún. 24. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
54%
Jól mondja az utolsó. Nem prűdség kérdése. vannak kijelölt helyek ahol lehet akár meztelenül is napozni. sok helyen tilos. nem mindenki kíváncsi mások melleire vagy éppen a nemiszervére.
2012. jún. 24. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
58%
Nono... illetlenség akkor lesz, ha nincs meg az esztétikai élmény. Mert valljuk meg, az egészségesen természetes, fiatalosan feszes keblek nem említhetők egy napon a négybe hajtható, vállra felcsapható, lógó "tőgyekkel"... ... :)
2012. jún. 24. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
55%

a féltékenyebb nők most azt fogják mondani hogy igen

a pasik meg hogy nem.

szerintem strandon mint a palatinus stb.. illetlenség de Balcsin engem nem zavar. És nő vagyok :)

2012. jún. 24. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
53%

ma 20:59

Tudod ha egyiknek lehet,akkor a másiknak is. Ha egy fiatal 16 éves hegyesen meredő cicikkel napozik a Balatonnál,akkor jogosan mondhatja a 60 éves tésztamellű nénike is hogy ő is hódol a szenvedélyének...Ezért is vannak kijelölt helyek ahol lehet mindenkinek.

2012. jún. 24. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
69%

Nem féltékenységről van szó.

Hanem arról,hogy vagy mindenkinek engedélyezik vagy senkinek sem. Ha egy fiatalnak lehet akkor egy idősebb korosztálynak is lehet.

2012. jún. 24. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
55%
Nehogy már az legyen prűd meg féltékeny, aki szerint illetlenség mutogatni magunkat nyilvános helyen. Bárki bármit mond, ez a nyilvános helyen napozódsdi ugyanaz a kategória, mint pl. meztelenül elmenni bevásárolni. Tényleg ennyire elkorcsosult a világ, hogy már ez a normális, és mi lettünk lepontozva, akik szerint ezek intim dolgok és nem kéne mutogatni? Szomorú, hogy már az van lenézve, aki nem mutogatná magát...
2012. jún. 24. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
52%
Na, megszólalt a Viktoriánus kor szelleme. Tsókolom, 2012-t írunk, nem kell már ideologizálni a prüdériát sem. Aki nem akar monokinizni, az ne monokinizzen. Akinek van kedve és egészséges önkritikája, az tegye, ha úgy látja jónak.
2012. jún. 24. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
44%
Én nem tartom jó dolognak! Szerintem vannak egy nőnek olyan részei, amit csak az lásson, aki kiérdemli! Ne kapják meg a látványt ilyen könnyen a férfiak.
2012. jún. 24. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!