Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Titeket nem bosszant, hogy...

Titeket nem bosszant, hogy utazás közben mindig valakinek a tuctucoló fülhallgatóját kell hallgatni?

Figyelt kérdés
2012. jún. 21. 22:24
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

:D


Én JNSZ megyei vagyok és itt tényleg akad ilyen. Kihangosítva hallgatják a zenét cigányok és magyarok is jópáran...

2012. jún. 22. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
68%

Az nem zavar, ha fülhallgatón hallgatja valaki a zenét, szerintem ez már szőrszálhasogatás. Pont az a lényege neki, hogy ne hallatszódon ki a zene.

Az viszont engem is zavar, hogy buszokon a kancigányok rendszeresen mobilról hallgatják a hű de jó mulatósukat.

2012. jún. 22. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
31%
szerintem a kérdezőnek is az baja, mint nekem, hogy a tuctuc kihallatszódik a fülhallgatóból egy bizonyos mértékben, legtöbbször nagyon.
2012. jún. 22. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
De, nagyon zavar. A legjobb, amikor esetleg dúdol is hozzá (hogy a kettő hogy jön össze nála, azt nem tudom:)
2012. jún. 22. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

Dúdolót még nem hallottam, csak helyben táncolót és lábbal dobolót :)

Természetesen ha nem hallatszik, akkor nem zavar :))

De ha az egész busz zeng a fülhallgatójától valakinek, ő hogy nem siketül meg?

Az még cifrább, ha két-három drótkirály is van versenyben. Ők csak a magukét hallják, de az ártatlan utasok együtt a többet.

Vagy az is élményszámba megy, ha a sofőr bácsi nótákat hallgat, és arra megy rá mögöttem a csimbumcirkusz :)))

2012. jún. 22. 22:09
 16/16 anonim ***** válasza:
Taníts, mester! Mi a megnevezése a tuctuc és "diumvisu" (diumdisu) zajhalmaznak, ami legalább 20 éve nem képes újat produkálni?
2012. jún. 24. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!