Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hol találok olyan embereket...

Hol találok olyan embereket akik (lent)?

Figyelt kérdés

Akik részt vesznek izgalmas programokban(lehet extrém is) és eljárnának velem ilyenekre. Túlélőtúrától kezdve a bulikig bezárólag mindent értek ez alatt, a lényeg, hogy legyen önbizalma az illetőnek, lehet tőlem sokkal idősebb is, teljesen mindegy, csak szórakoztató és maradandó élmények legyenek ezek az alkalmak.


Akiket ismerek csak számítógépeznek egész nap, vagy az unalmas kapcsolataikkal vannak elfoglalva és nincs semmi önbizalmuk, ki akarok törni ebből a közegből, mert állandóan csak noszogatni kell őket és egy kínszenvedés az egész.


18/F



2012. ápr. 30. 11:22
 1/3 anonim ***** válasza:
hova valósi vagy?
2012. ápr. 30. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

olyan helyeken ahol ezek az emberek előfordulnak. szerintem nem kell valaminek extrémnek lennie ahhoz hogy izgalmas legyen. Pl. ha kirándulni szeretnél, akkor nagyon sok szervezett túra van az országba főleg most tavasszal. Tegnap volt pl többek közt a Káli-túra, azon kb. 860 ember vett részt. Szóval ilyen helyeken.

[link]

nézegesd ezt a honlapot:)

2012. ápr. 30. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Menj ki Tadzsikisztanba a Pamir hegysegbe, eppen polgarhaboru van ott, en most megyek haza innen, nekem izgalmas volt a frontvonal menten egy 30 eves kamazzal szagulgozni,a folduton es kozben a tadzsik baratom allandoan aggodva a hegyoldalt figyelte ,nehogy rank lojjenek! Eleg izgi? A felesegem Tadzsik de el kelett jonnunk toluk mert veszelyes volt, a 12 oras ut alatt 3 doboz cigit szivtam es 15 percenken, csak hajtogattam hogy jaj istenem csak erjunk Dusambebe epsegben.... Eleg izgi? Gyere ide en meg itt leszek egy hetig, mutatok izgalmas helyet!
2012. aug. 21. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!