Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Titeket nem bosszant, hogy...

Titeket nem bosszant, hogy utazás közben mindig valakinek a tuctucoló fülhallgatóját kell hallgatni?

Figyelt kérdés
2012. jún. 21. 22:24
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
26%
Engem a tuctuc, mint kifejezés irritál. Aki ezt használja, abban nincs igény a megismerésre.
2012. jún. 21. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Az jobban irritál, amikor terhes nő létére állnia kell valakinek a metrón vagy buszon, mert senki nem képes felemelni azt a bizonyos testrészét.
2012. jún. 21. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
51%
Nem.
2012. jún. 21. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 ava87 ***** válasza:
100%
Ha fülhallgatón hallgatja, akkor nem izgat. Az bosszant, ha kihangosítva hallgatja valaki.
2012. jún. 21. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
13%
Engem is jobban idegesít, mikor vki tuctuc-nak hívja, jóhogy nem egyből diumvisu ...
2012. jún. 21. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
90%
De.
2012. jún. 21. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Ava87:

> Az bosszant, ha kihangosítva hallgatja valaki.

Na az engem is!

Mobiltelefon kihangosítóján zenét hallgatni az igénytelenség legalja. Persze sajnos vannak olyan zenék (manapság egyre több), amiket nem érdemes jobb minőségű hangszórón hallgatni...

2012. jún. 21. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Nagyon sokat utazom, de olyat még nem hallottam, hogy valaki kihangosítva hallgatta volna. Viszont valóságos csodának számít úgy megtenni 100km-t, hogy ne prüccögje valaki a tamtamot a fülembe.

Van, mikor a mellettem ülőnek van benyomva a fülhallgatója, de semmit sem hallok, máskor egyvalakinek a készülékétől zeng az egész vagon.

2012. jún. 22. 01:33
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig úgy hallgatom, hogy az ne hallatszódjon ki, de csak mert engem zavar, hogy más hallja a zenémet:P Ha megálla vonat, akkor lentebb hallkítom
2012. jún. 22. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

kedves kérdező te nem jártál még Heves vagy Jász Nagykun megyében, ahol nem is fülhallgatóznak, nem is tucc tucc zenét a buszon, hanem a 13 éves cigánylányok orbitálisan jó cigányrapet/amerikai gangstar rapet/mulatóst hallgatnak kihangosítva a buszon/utcán/bicigli csomagtartóján.

Engem ez jobban idegesít. A buszon fel van tüntetve, hogy magnetofont csak az utasok beleegyezésével lehet hallgatni, de úgyse szól rájuk senki. Pfff egy 50 perces úton Eger felé mindig van egy, aki azt hiszi lagzi van.

2012. jún. 22. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!