Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Miért zilálódtak szét ennyire...

Miért zilálódtak szét ennyire a, , nyomik"?

Figyelt kérdés
Az iskolában 2 csoport van: a menők és a nyomik. Régebben a 2 csapat tagjai összetartottak, ma már nem. A menők azok még mindig összetartanak, de a kiközösített ,,nyomik" már nem, sőt a ,,nyomik" is piszkálják egymást és kiközösítik egymást, többek között engemet is. Manapság már miért nézik le egymást a gyengébb emberek is? :(

2012. jún. 20. 00:24
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Az az igazi nyomi, aki részt vesz ebben a kasztosodásban. Mindegy, hogy melyik oldalon. Ezek az emberek néhány év mulva általában rájönnek, hogy mekkora barmok voltak. A "menők" rájönnek, hogy amivel menőnek tartották magukat általános iskolában/gimiben, az igazából semmit sem ér, később mindenki leszarja. Akik meg elfogadták, hogy "vesztesek", mert valaki azt mondta rájuk, azok meg maguktól másznak bele ebbe a szerepkörbe.
2012. jún. 20. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

ÉN nyomi voltam,okos ,kövér,érzelmes és szerettem olvasni

És most nekem lesz diplomám ,csinos vagyok és úgy néz ki lesz egy igazán jó munkám

a menő csajok meg leharcolt,dagadt,elhagyott családanyák

A barátnőim is nyomik voltak az egyik aki kicsi szemüveges és jótanuló volt

most szerintem a legjobb kapcsolatban él az ismerőseim

közül


:))

2012. jún. 21. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!