Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Miért zilálódtak szét ennyire...

Miért zilálódtak szét ennyire a, , nyomik"?

Figyelt kérdés
Az iskolában 2 csoport van: a menők és a nyomik. Régebben a 2 csapat tagjai összetartottak, ma már nem. A menők azok még mindig összetartanak, de a kiközösített ,,nyomik" már nem, sőt a ,,nyomik" is piszkálják egymást és kiközösítik egymást, többek között engemet is. Manapság már miért nézik le egymást a gyengébb emberek is? :(

2012. jún. 20. 00:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
96%

Sajnos ez a baj. Nyomikkal vagy körülvéve vagy csak te vagy nyomi. Vagy mindkettő.

Nincs olyan, hogy nyomi és menő. Emberek vannak.

2012. jún. 20. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Jobb szót nem találtam. Akkor nevezzük úgy Őket, hogy erősebbek és sportosabbak (menők) és a gyengébbek (nyomik). Engem az erősebbek is meg a gyengébbek is kipiszkálnak. De azt vettem észre, hogy a gyengébbek egymást is piszkálják. :(
2012. jún. 20. 00:39
 3/12 anonim ***** válasza:

Mivel piszkálnak?

Mit mondanak neked?

2012. jún. 20. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Azzal piszkálnak engem amivel őket is piszkálják... gyökérnek tartanak, nem beszélgetnek velem, ha piszkálnak a menők, akkor melléjük állnak és ők is piszkálnak... de nem csak velem csinálják ezt. Jah és nagyon szeretik a menők se.ggét nyalni... :(
2012. jún. 20. 01:00
 5/12 anonim ***** válasza:
Állj ki magadért, ne hagyd hogy piszkáljanak, szólj vissza
2012. jún. 20. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Igen, állj ki magadért és seggnyalókkal amúgy se kell barátkozni. Ha beszólogatnak, akkor ezt is elmondhatod nekik.
2012. jún. 20. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Fogj össze más kiközösített "nyomival". Ha már ti lesztek többen, akkor azok lesznek a kiközösítettek, akik most piszkálnak.
2012. jún. 20. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
....és legelőször is ne alacsonyítsd le magad a nyomi jelzővel. Ha nem fogadod el önként, akkor ez a "kategória" nem is létezik.
2012. jún. 20. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ne reagálj a piszkálásukra, és ne tekintsd magadat közéjük valónak; ők a nyomik, nem te. Ha másokat is piszkálnak, akkor fogj össze velük!
2012. jún. 20. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 perfectlie ***** válasza:
Aki piszkál annak nyomj egy csicska-pofont.Nem vicc,attól helyrejön kicsit az agya!!!
2012. jún. 20. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!