Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Hogyan érjem el ebben a...

Hogyan érjem el ebben a helyzetben, hogy komolyan vegyenek?

Figyelt kérdés
Holnap lesz az első napom az új munkahelyemen. Az interjún a főnök asszony nagyon rendes volt. Csinos határozott tiszteletet követelő nő. Nos én ezzel szemben kinézek kb 14 évesnek, vagyok 162 cm és 48 kg. Mégis úgymond férfias munkára vettek fel, hiszen annak tanultam és jól bírom a fizikai munkát, határozott vagyok a rám osztott feladatokat mindig elvégzem. Most mégis félek kicsit, hogy a megjelenésem miatt,azért mert fiatalabb lány vagyok, nem fognak komolyan venni.. Van valami tippetek? Vagy tegyek rá? Mikor legutóbb kinn voltam már akkor azt tapasztaltam, hogy megmosolyogtak, bár akkor csak pár papírt kellett elintéznem. Szeretném, ha egyenlőként kezelnének.
2012. jún. 17. 17:51
 1/3 anonim válasza:
Ne legyél mimóza, ha szól valaki te is tedd azt. (azért ne sérts meg másokat)
2012. jún. 19. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Nem lesz gond, azért vettek fel, mert szükség van a munkádra. Ha jól dolgozol és elvégzed a feladatod, ahogy írtad is, hogy bírod a fizikai munkát, akkor el fognak fogadni. Szerintem ne szólogass be senkinek, az nem vet jó fényt senkire az első napokban. Hagy mosolyogjanak, te is mosolyogj, aztán majd leesik az álluk, hogy milyen kemény csaj is vagy te :)
2012. jún. 19. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Tegyél rá, munka közben úgyis kiderül, hogy ki mit bír. Ne aggódj.
2012. júl. 2. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!