Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Gyengeségnek számít ha én...

Gyengeségnek számít ha én kezdek el valakivel beszélgetni?

Figyelt kérdés
2012. jún. 14. 18:17
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

A kérdésedből nem derül ki a nemed, korod... A választ a körülmények és a motivációd is befolyásolják.

Így csak nagyon általánosságban lehet erre válaszolni, és lehet, hogy nagyon mellétrafálunk a válaszokkal.

(pl. szerintem gyengeség abban az esetben, ha egy olyan pedofil, aki próbálja leküzdeni a ferde hajlamát, kisgyerekekkel kezdeményez beszélgetést. Az is, ha egy alkoholista az alkohollal... - bár ezek már betegesek, de sarkítva próbáltam szemléltetni veled a helyzetet.)

Nézd meg ezt a videót, talán választ kapsz.

http://www.youtube.com/watch?v=r9OQNsx51Uc

Mellesleg pszichológushoz menni sem gyengeség - ha kell.

2012. jún. 18. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Ez a kérdés annyira vicces. :DD Most őszintén, kérdező, ha emiatt mindenki azt mondaná, hogy gyenge van, mert te mész oda másokhoz, akkor ezentúl másképp élnél??:D Szerintem ne törődj ilyesmivel, élvezd az életet, ha valakihez oda akarsz menni, akkor menj, ha nem, kerüld el. Szerintem csak a saját életedet nehezíted meg ha ilyesmiken agyalsz.
2012. jún. 18. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
Egyáltalán nem, az viszont igen, hogy ezt itt megkérdezed. Soha nem lesz normális társaságod, akikre számíthatsz, ha így gondolkodsz.
2012. jún. 19. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Az sem egyértelmű, hogy milyen jellegű beszélgetésbe kívánsz vágni... Szakmai, esetleg politikai eszmecsere, vagy párkapcsolat lenne a célod. Szóval a kérdésed nagyon gyengén tetted fel, annyi biztos.
2012. jún. 20. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 Sipos Géza ***** válasza:
Ó.Távolról sem gyengeség,ha megfelelően álsz hozzá.Én mozgás sérűlt vagyok,és minden további nélkűl da megyek,pontosabban gurulok,a kívánt beszélgető partnerhez.A "titiok"aban rejlik,hogy meg találos e a közös nevezőt.Ha igen,akkor révban vagy.Ha gátlásaid vannak,már nehezebb,de ezek le lehet győzni.Vad elő a pozitív tulajdonságaidat,ne légy direkt tolakodó.És tud megnevettetni Nőket.A "gyengébik"mem imádja ezt.És stb stb.Üdv.S.Géza
2012. jún. 20. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=TYxcrqhS7ug

Inkább érezd magad egy percig zavarban, mint egy életen át ostobának! Te döntesz...még akkor is, ha "nem döntesz"!

2012. jún. 21. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!