Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Gyengeségnek számít ha én...

Gyengeségnek számít ha én kezdek el valakivel beszélgetni?

Figyelt kérdés
2012. jún. 14. 18:17
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
nem,én is sokszor csinálom és nem érzem magam emiatt gyengének
2012. jún. 14. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
nem. az inkább beszélgetés közben derül ki ki az erősebb(vagy dominánsabb, sikeresebb, magabiztosabb)
2012. jún. 14. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
83%
???? Képtelen vagyok értelmezni ezt a kérdést.
2012. jún. 14. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
87%

Aggasztó a fiatal társadalom egyes rétegeinek az állapota (elbizonytalanodás, önértékelési gondok stb., ha ilyen kérdések felmerülhetnek bárkiben.


Miért számítana gyengeségnek, kedves Kérdező? Mi indított arra, hogy ne légy (belülről) meggyőződve arról: valakivel elkezdeni beszélgetni annak a jele, hogy képes vagy kapcsolatteremtésre, van mondanivalód (így tehát gondolataid is vannak) - azaz: POZITÍV személyiség vagy? Kezdeményezz beszélgetést bárkivel, akit erre érdemesnek tartasz. Hessegesd el a kételyeidet.

2012. jún. 14. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Ezen pont tegnap gondolkoztam...és ha jobban belegondolsz igen, mert a népszerűekhez mennek az emberek..
2012. jún. 15. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2012. jún. 15. 17:59
 7/16 anonim ***** válasza:

Miért volna gyengeség? Inkább az a gyengeség, amikor nem mersz szólni senkihez, mert attól félsz, hogy hülyeségeket mondasz...

(Az az igazság, hogy én is ilyen vagyok, szégyellem is magam miatta... de legalább bevallom... :D )

2012. jún. 17. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Querocha válasza:

A csajok hidd el ertekelni fogjak, a toketlen pasikat nem szeretik.

Ja es meg vmi, ne akarj a beszelgetessel semmi hatast kivaltani belole, csak dumalni akarsz, ne azon gondolkodj, h megadja-e a telszamat, meg h lesz-e ujra tali, blabla.

Csak elvezd, persze ezt megerteni nem konnyu, kell hozza egy jo adag kozombosseg is.

Just do it :D

2012. jún. 17. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Miért lenne gyengeség? Épp jó, ha te mész oda valakihez beszélgetni, mert ez jelzi, hogy nyitott vagy, öntudatos, akár egy ismeretlennel is tudsz beszédtémát keresni és beszélgetni...erre nem mindenki képes! Sokan önbizalomhiánnyal küszködnek, csak akkor beszélnek, ha más megszólítja őket... Szerintem pont az az erősebb, aki oda mer lépni, megszólítani, beszélgetni mer...
2012. jún. 17. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
Miért lenne gyengeség?Ha az lenne akkor minden ember gyenge lenn.Jó hogy most is gyengék, de nem attól mert leálltak valakivel beszélgetni.Minden embert valami gyengévé tesz még ha nem is ismeri be.De egy beszélgetéstől, ami esetleg olyan témát érint ami miatt gyenge vagy, elképzelhető, hogy attól erősödhet egy ember.
2012. jún. 18. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!