Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Miért nevetnek az emberek a...

Miért nevetnek az emberek a másik baján? (bővebben lenn)

Figyelt kérdés

Én ha látok pl. egy videót, amiben valaki szerencsétlenül jár, nem tudok rajta nevetni, mert beleképzelem magam a helyébe és megsajnálom. Másoknak viszont eszméletlenül vicces...


Elég gyakran észreveszem a mindennapjaimban is, hogy én inkább segítenék valakinek és nem kinevetném.


Miért a mások kárán nevet a többség?


2012. márc. 18. 08:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem más baján nevetnek, hanem a vicces helyzeten, de közben mindenki sajnálja is azt, akivel az eset történik.
2012. márc. 18. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom, van az emberekben szerintem egy olyan érzés, hogy "de jó, hogy ez nem velem történt". Pl. vannak ezek a fail videók, ahol mindenki elesik, nekimegy valaminek, stb. Sajnálom az illetőt, de attól még vicces tud lenni, vagy inkább olyan borzongató. Nyilván ha az orrom előtt történne valami ilyen, akkor nem röhögnék, hanem segíteni próbálnék neki, de így, hogy videón látom, azért elég vicces.
2012. márc. 18. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mert ilyenek az emberek, nem mindenki olyan empatikus mint te.Vannak olyanok akik megállnak mikor valaki parkolni akar, hogy jót röhögjenek és leh*lyeb*zizzák a másikat ha nem jön ki a parkolás.(ez csak egy példa volt).
2012. márc. 18. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
mert néha viccesek az esések (persze ha nem sérül meg az illető). Én magamat is ki szoktam röhögni ha elvágódok biciklivel. Amikor valaki pl egy autóbaleseten röhög az nem normális szerintem se
2012. márc. 18. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!