Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Ha a nők utálják ha lekur....

Ha a nők utálják ha lekur. Vázzák őket, akkor miért játszanak rá erősen erre a szerepre?

Figyelt kérdés
Öltözködés,sminkelés,állandó bulik,viselkedés

2012. márc. 5. 22:30
1 2 3 4 5
 31/41 A kérdező kommentje:
Igen,sajnálom is őket ezért,ez elég szomorú,de a kérdésben nyilván nem róluk van szó.
2012. júl. 26. 00:15
 32/41 anonim ***** válasza:

Miért nevetséges érv a tanulás és a kemény munka? Te mire gondoltál?

Dolgozol egyébként?

Én dolgozom, (korábban tanultam) és úgy gondolom, ha egyedülálló vagyok és alkalmi szexkapcsolatra van lehetőségem, lehetőleg nem idegennel, akkor megteszem, mert megtehetem.

A korombeli férfiak (26) is ugyanígy vannak vele. Mi ebben a nem érthető?

A tinédzserek meg olyanok, amilyenek. Túlsminkelik magukat, hülyén öltöznek... Néha túllőnek a célon. A fiúk is, meg a lányok is. Te hány éves vagy? Mi az, ami férfi/fiú létedre olyan kemény és húzós az életedben, amit irigyelsz, hogy a lányoknak nem jut? Elképzelni nem tudom, mi lehet az.

Most azért tetted fel ezt a kérdést, hogy mindenki kórusban szidja neked a lányokat/nőket, hátha attól megkönnyebbül a szíved? Egy-két frusztrált hülyét biztos találsz, akit éppen dobott a nője, de az értelmesebbje nem fog beleszállni ebbe.

2012. júl. 26. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 A kérdező kommentje:
Nem irigylek semmit,a veled egykorú férfiak ha ezt csinálják amit te,az más.Hogy értsd:Kezdeményezni is szoktál férfiaknál?Gondolom ne.Na ilyesmire gondolok,ilyenkor a nők mindig megtudják magyarázni hogy a férfinak kell,te meg felhozod a tanulást és a munkát ami alap dolog,elvárható mindenkitől.
2012. júl. 26. 16:38
 34/41 anonim ***** válasza:

Felőlem akár a nők is kezdeményezhetnek. Északi országokban gyakoribb is az ilyesmi.


De ez is a nyuszika meg a sapkája eset. Mert sok férfi/fiú meg pont azt találná kiakasztónak, hogy egy lány menjen oda hozzá... "Micsoda egy nyomulós ribanc!" mondanák.

Hát ez van.

2012. júl. 26. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 A kérdező kommentje:
Nem biztos,sok férfi örül ennek.Északi országokban normálisabbak a nők :D
2012. júl. 26. 18:47
 36/41 anonim ***** válasza:

"de a kérdésben nyilván nem róluk van szó"


Konkrétan valóban nem róluk, de te őket is egy kalap alá vetted a cédákkal - mivel ezek a szeencsétlenek is nők. Ne általánosíts, és többet ne ess abba a hibába, hogy rögtön hitelt adsz bárkinek, mert vonzó külseje van. Senkire nincs ráírva, milyen ember, de ha megszólal, az már árulkodik!

2012. júl. 26. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 A kérdező kommentje:
Megszólalás valóban,de a külső,az öltözködés is sok mindent elárul rólunk,nemhiába hangoztatják az első benyomást.
2012. júl. 26. 23:02
 38/41 anonim ***** válasza:
Bezzeg, ha szende, szürke kisegér és úgy viselkedik, mint egy aggszűz, akkor meg az a baj!
2012. okt. 21. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 A kérdező kommentje:
hát úgy se kell viselkednie.Nektek nőknek szinte meg sem tudunk felelni,pedig mindent megpróbálunk,Ti meg miért nem tudjátok megtalálni az aranyközéputat ?
2012. okt. 21. 17:36
 40/41 anonim ***** válasza:

"de a külső,az öltözködés is sok mindent elárul rólunk"


100 évvel ezelőtt megszólalás nélkül is bárkiről meg tudtad mondani az öltö9zéke alapján, hogy melyik társadalmi csoportba tartozik, és ebből kifolyólag milyen lehet a neveltetése.

Ma már ez nem így van: gondolj csak azokra az emberekre, akik képesek adósságba verni magukat csak azért, hogy mindenük a legújabb és a legmárkásabb legyen, vagy az egyházi iskolába járó csajokra, akik az egyetemen a legnagyobb r*bancokká válnak és mindenkit az asztal alá isznak a bulik alkalmával.


Szerintem ahhoz, hogy az ember megtalálja a párját, először is magával kell tisztában lennie, hibákkal és erősségekkel egyaránt. Ez egy nagyon hosszú út, és nem is könnyű. Szóval, ameddig nem tudod, hogy te milyen vagy, hogy te pontosan mit akarsz, addig csak csalódni fogsz.

2012. okt. 21. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!