Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Ha a nők utálják ha lekur....

Ha a nők utálják ha lekur. Vázzák őket, akkor miért játszanak rá erősen erre a szerepre?

Figyelt kérdés
Öltözködés,sminkelés,állandó bulik,viselkedés

2012. márc. 5. 22:30
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
84%

"A hatvanas évektől, kb ekkor kezdődött amikor a fiatalok többsége, kihívóan kezdett öltözködni, smink, bulik, stb. Ez a szabados életvitel a mai napig tart, úgy fiúknál és lányoknál is. Felesleges egymást ribizni, mert a tinikor jellemzője. Nem hiszem hogy ettől ribi valaki."


Egyáltalán nem a tinikor jellemzője. Azért kezdődik tinikorban, mert akkor kezdenek a lányok nőiesedni, van már mit kirakni a kirakatba. Sőt, leginkább ez az öltözködés a húszas éveikben járók nőkre jellemző. Később már nem öltöznek annyian így, mert ugye 35 évesen már nem olyan feszes a bőr, ciki lenne. Persze bőven láthatunk ellenpéldákat is. Valahogy a nők fejébe kéne vésni,h nem attól lesznek szépek,h kint van mindenük és hogy 10 kg sminket raknak magukra. Bár kétlem, h felfognák.

2012. márc. 7. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
100%

Bár jó magam sem vagyok oda ha valaki úgy néz ki mint egy karácsonyfa, de ahány ember, annyiféle ízlés.

Sok fiatalt a világ vezet, ha szolidabbak lennének a példaképek, az mutatkozna meg az öltözködésben, stb is.

2012. márc. 7. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 A kérdező kommentje:

Szerintem sem fognák fel.A ribancos ruhákat mindig kimagyarázzák,de a sok sminket használó nőknek kíváncsi lennék mennyi önbizalmuk lenne ha beszüntetnék a sminkeket.

Utolsó!Ez jó ötlet,valóban jobb példaképek kellenének a médiában meg mindenhol,és akkor talán több normális nő lenne.

2012. márc. 8. 01:12
 14/41 anonim ***** válasza:
89%

Mert azok,csak nem tudják elviselni:-)

csak vicc volt,ne töröltessétek.....

Nézd a nők olyanok amilyenek,szeretnek bulizni,pasizni,kisminkelni magukat,ezért nem kellene őket le..vázni.sajnos szerintem egy képmutató társadalomban élünk,és amikor egy nőt le.váznak,ott alapvetően irigység és féltékenység az ok,mind a férfiak,mind a nők részéről.csak persze ez rendszerint nincs kimondva....

30/F

2012. márc. 10. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 A kérdező kommentje:
30 évesen elég érdekesen gondolkodsz.A hozzászólásod eleje jól indult,de aztán... Amiket te írtál az nem minden nőre jellemző,csak egyre többre,és nem értem miért lenne ez férfiak részéről irigység,vagy féltékenység.
2012. márc. 10. 16:50
 16/41 anonim ***** válasza:
48%

Persze,nem mindre jellemző.

A kérdésre reagálva,miért tudsz mondani valami más okot,amiért le..vázzák őket? miért zavar egyeseket,az,hogy egyes nők ilyen szabadon megélik önmagukat? a férfiak szeretik kisajátítani maguknak a nőket,és ha van egy nő,aki mondjuk még csak nem is a felesége az illető férfinak,csak néha szexelget vele,az mindaddig nem baj,amíg vele csinálja,de ha már mással is,akkor egy büdös k....de ha az illető férfinak mellette akad más is,akit farkalgat,vagy esetleg felesége van,az érdekes módon már nem lényeges.

A nők pedig azért irigyek rájuk,mert vagy a hátrányos külsejük miatt nem élhetik meg azokat a dolgokat,amiket egy szebb nő megtehet,vagy egyszerűen csak vetélytárs a szemükben,aki ellenszenves nekik,mert szabadabb mer lenni,és mert magára vonja a férfiak figyelmét.

természetesen ez a képmutatás,féltékenység,irigység nem minden egyes férfire és nőre igaz,csak azért ne legyünk naívak sem.

30/F

2012. márc. 10. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 A kérdező kommentje:
Mert mondjuk azok.Szeretem ha egy nő lazább vagy vagányabb,és ha ez a külsején,öltözködésén is meglátszik.De ezekre a szabados nőkre csak a kur.vaság jellemző,és szerintem te is megtudod számolni az ujjadon hogy ezek között a nők között hány normálisat találsz.
2012. márc. 10. 18:04
 18/41 anonim ***** válasza:

Akkor most mondok egy másik megközelítést:

Ismerkedési szakaszban nem kell vele foglalkozni, hogyan öltöznek, nem kell azzal foglalkozni, hogyan beszélnek, mennyit buliznak stb. A nők fejlettek emocionálisan, azaz jobban tudsz hatni az érzéseikre, mint az agyukra. Szóval, miután kötődni kezd hozzád a nő, el fogja hagyni azokat a személyiségjegyeit amikor VELED van, amikről érzi, hogy nincsen kedvedre. Megalapozod a bizalmat és kész.

2012. ápr. 11. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 A kérdező kommentje:
Kevés ilyen nőnek lehet hatni az érzéseire,nemhogy az agyukra.Meg szerintem a férfiak nagyrésze nem is szeretné ezeket a nőket megismerni közelről.
2012. ápr. 11. 23:42
 20/41 anonim ***** válasza:
Sajnos, sok pasinak az ilyen nők jönnek be.
2012. júl. 24. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!