Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Ha a nők utálják ha lekur....

Ha a nők utálják ha lekur. Vázzák őket, akkor miért játszanak rá erősen erre a szerepre?

Figyelt kérdés
Öltözködés,sminkelés,állandó bulik,viselkedés

2012. márc. 5. 22:30
1 2 3 4 5
 21/41 A kérdező kommentje:
Ez így van,a pasik,meg a ribanc barátnők seggnyalása inspirálja őket ebben.
2012. júl. 24. 17:46
 22/41 anonim ***** válasza:

Senki sem szereti ha becsmérlik, akár rászolgál egy adott jelzőre, akár nem. Ez teljesen logikus, nem igaz?

Egyébként a titok nyitja: Mióta megjelentek a hatásos fogamzásgátlók, a nők is olyan szexuális életet élhetnek, amit korábban csak a férfiak tehettek meg.

2012. júl. 24. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 A kérdező kommentje:
Miért régebben nem olyat éltek ? Szerintem igen,csak nem ennyire.Óvszer is volt korábban.Egyébként elképzeltem hogy mi lenne akkor ha feltalálnák az aids ellenszerét:még több kur.va lenne.
2012. júl. 24. 20:38
 24/41 anonim ***** válasza:

Hát nem éppen. Már gyerekkorukban kinéztek neki v.kit, vagy már akkor hozzá is adták akár egy nagyapja korú emberhez.

Onnantól fogva abban merült ki az élete, hogy gyereket szült (ami vagy megmaradt, vagy nem, mert a közegéségügyi állapotok miatt esélyes volt a halál az anyánál is, nem csak a babánál), otthon hímezgetett, meg néha kiment a kertbe sétálni, esetleg a férje barátainak feleségeivel teázgatott. Nem járhatott iskolába, nem foglalkozhatott a világ dolgaival, nem lehetett önálló véleménye, gyakorlatilag nem hagyott nyomot még a szűk környezetében sem, de ami fontos ebből a szempontból, hogy nem maga választotta a párját, nem kötötte össze pozitív érzelem a férjével.

Ha paraszti származású emberkről volt szó, akkor meg dolgozott a földeken, de éhbérért.

2012. júl. 24. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 A kérdező kommentje:
Ez nem is olyan rossz.1-2 nő ma is megérdemelné ezt a sorsot.
2012. júl. 25. 00:06
 26/41 anonim ***** válasza:

Egy-két (vagyis inkább több, mint egy-két) nőnek ma is ilyen sorsa van.

Egyébként miért zavar téged, hogy hogyan viselkednek a lányok?

Megtehetik azt, amit te meg a kedves férfitársaid is megtesztek. Miért fáj ez?

Vagy te inkább úgymond rendes életet élsz, nincsenek kalandjaid, nem jársz szórakozni? Elítéled azt, aki ezt teszi? Ítélkezni marhaság, de akkor is úgy lenne korrekt, ha nem csak a lányokon hegyeznéd a nyelvedet, hanem a fiúkon is.

Aki ennek igazságtartalmát nem látja be, az bizony egy mentálisan és lelkileg is éretlen kis pö.cs. Ezt csak azért mondom, mert akad pár ilyen.

2012. júl. 25. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 A kérdező kommentje:
Tudod azért zavar,mert mint ahogy te is írtad férfi vagyok és hetero is,ami azt jelenti hogy a nők érdekelnek.És nem fáj ha úgy akarnak élni mint egy férfi,de akkor a férfi élet nehéz dolgait is válallják és kezdeményezzenek is,ne csak bas.zanak.
2012. júl. 25. 14:52
 28/41 anonim ***** válasza:

Általában azt is vállalják. Például tanulnak, dolgoznak, utóbbit úgy értem pénzért. Ezt is csak a férfiak művelhették korábban.

Nyilván van, aki csak a könnyebbik végét fogja meg mindennek, és ordít, ha megkérdőjelezik a nemi kiváltságait, de van ilyen férfi is, nő is.

2012. júl. 25. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 A kérdező kommentje:
Ez elég nevetséges érv,felhozni a munkát meg a tanulást,te is tudod hogy nem ezekre gondoltam,még ha régen így is volt,ennyi szerintem elvárható a mai nőktől,sokan amúgy így se szeretnek dolgozni meg tanulni.Szép lenne ha ezekre sem lennének hajlandóak.
2012. júl. 25. 16:53
 30/41 anonim ***** válasza:

"Óvszer is volt korábban"


Mivel akkoriban alap volt, hogy az emberek templomba jártak és hívők voltak (hogy őszintén-e, az más kérdés), nem használtak óvszert. A katolikus egyház a mai napig tiltakozik a fogamzásgátló szerek használata ellen.


Egyes arab országokban ma is szokás gyereklányokat felnőtt, idős férfiakhoz feleségül adni. Szerintem ez borzalmas dolog, nemcsak az óriási korkülönbség miatt, hanem mert ezek a szerencsétlenek gyakorlatilag nem élik meg a gyerekkorukat, és bele se merek gondolni, hogy a sok perverz vén f*sz miket művel ezekkel a gyerekekkel. Gondold el, ezek a lányok 11-12 évesen már szülnek, ami nem normális dolog.


Aztán máshol már azért megköveznek egy nőt, ha nem takarja el az arcát az utcán és férfi kísérő nélkül lép ki. Szaúd-Arábiában azokat a lányokat, akiket megerőszakolnak (és aztán kicsit sem öltöznek szexisen a nők, gyakorlatilag úgy néznek ki, mint akikre ráterítették a sötétítőfüggönyt), az apjuknak vagy a bvátyuknak kötelessége megölni őt, mondván, hogy szégyent hozott a családra.

Több afrikai országban megcsinkítják a nőket, Mauritániában, pedig felhízlolják a gazdag családok lányit, mert ott az a szexi (a nyomorultak egész nap esznek és hánynak), ha nem akarják, akkor megverik őket.


Mindegyik példában az a közös, hogy sz*r életük van ezeknek az embereknek, és esélyük sincs a normális életre, iskolába sem járhatnak és nem dolgozhatnak.

2012. júl. 25. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!