Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Ha a nők utálják ha lekur....

Ha a nők utálják ha lekur. Vázzák őket, akkor miért játszanak rá erősen erre a szerepre?

Figyelt kérdés
Öltözködés,sminkelés,állandó bulik,viselkedés

2012. márc. 5. 22:30
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
100%

Én erre mindig azt a választ kapom hogy "ettől még nem vagyok k.rva".


L

2012. márc. 5. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
62%
Meg se próbáld! A női logika nem érthető, irracionális valami férfi szemszögből. A nők meg nem értik, mit nem lehet azon érteni, így megértetni ők sem tudják velünk.
2012. márc. 5. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 A kérdező kommentje:
Hát ez igaz.Sajnos én is mindig ezt a választ kapom,de ez szar duma és kezd már idegesíteni.
2012. márc. 5. 23:38
 4/41 anonim ***** válasza:
86%

Mert ezt látják a TV-ben, ez ömlik rájuk mindenhonnan, és azok a mínuszos IQ-val rendelkező "celebek" a példaképeik akik mindenkivel lefekszenek, a lényeg a jó kocsi, az ajándék műcici, meg a többi külsőség.

Tisztelet a kivételnek.

2012. márc. 6. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
54%
Először is, a nők többség sajnos rendesen elk*urvult. Bárhova nézel, mindenhol pucsító, rib@ncos öltözködésű beképzelt nő van. Az öltözködésük gondolom, a média hibája nagyrészt, ehhez jön az,h máshogy nem tudnak kitűnni és azt gondolják, h a borzalmas sminktől és kihívó ruháktól szép nők lesznek. Sztem imádják, ha bámulják őket, különben nem öltöznének fel kurv@nak, de jólesik hisztizni nekik,h jaj, megbámulnak, annyira zavar. Egyébként igaz, nők, szóval logikus gondolkodást ne várj tőlük.
2012. márc. 6. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 A kérdező kommentje:
És az a baj hogy sok gyökér csávónak ezekre van igénye,ezért sok normális nő is kur.va lesz,mert ezt látják a siker titkának.
2012. márc. 6. 15:39
 7/41 anonim ***** válasza:
77%

Meg is adtad a választ, kérdező!


A kulcszó a MÉRTÉKLETESSÉG. Lehet divatosan öltözködni, de azt kell figyelembe venni, mi áll jól, melyik stílus passzol az adott emberhez. Pl. egy nagyon kövér csaj elég sokkoló látvány csípőfarmerban és csőtopban.

2012. márc. 6. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
83%
A hatvanas évektől, kb ekkor kezdődött amikor a fiatalok többsége, kihívóan kezdett öltözködni, smink, bulik, stb. Ez a szabados életvitel a mai napig tart, úgy fiúknál és lányoknál is. Felesleges egymást ribizni, mert a tinikor jellemzője. Nem hiszem hogy ettől ribi valaki.
2012. márc. 6. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 A kérdező kommentje:
Hát valaki kinövi,de sok csaj nem.A 60-as évekből láttam képeket hogy hogyan öltöztek és miket vettek fel bulikba az emberek,de azok is visszafogottabbak voltak a mostaninál.
2012. márc. 6. 21:44
 10/41 A kérdező kommentje:
Hát igen a mértékletesség.Sok csaj elegáns meg csinos akar lenni,de átesnek a túloldalra.
2012. márc. 6. 21:45
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!