Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Elmenjek a temetésre vagy ne?

Elmenjek a temetésre vagy ne?

Figyelt kérdés
Most nagyon hamar kellene a válasz. Egy barátnőmnek (fiú vaok) meghalt a nagypapája és 3/4 óra múlva lesz a temetés. A legjobb bnőjével úgyvolt hogy ketten elmegyünk és mint a "közönség" ott leszünk a hozzátartozók mögött. Ez a lány és én se sose nem láttuk az öreg bácsit, most hívtam fel és azt mondta hogy ő nem megy a temetésre mert hogy a bnőm anyja is mondta h ez nem buli ide nem hivogatjuk a barát/barátnőineket, de én egyedül nem nagyon akarok menni, de a tiszteletet megszeretném adni, de nem is akarom hogy most probléma legyen abból hogy én "buli alapon" elmegyek! GYORSAN VÁLASZT KÉRLEK TITEKET!!
2009. jún. 5. 16:19
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem nyugodtan elmehetsz, a lany legalabb latja, hogy a bajba is mellette vagy!

Remelem nem kestem sokat!

2009. jún. 5. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
már mind1, készülődni se tudnék, nem megyek már eltároltam
2009. jún. 5. 16:48
 13/13 anonim ***** válasza:
74%
Felesleges elmenned, de a temetés után fejezd ki részvétedet. Ennyi elég!
2009. jún. 5. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!