Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Ilyenkor mit illik, irjak...

Ilyenkor mit illik, irjak vagy ne irjak?

Figyelt kérdés
Szeretnek visszamenni a regi iskolamba az ofomet meglatogatni, mert nagyon szerettem, es jokat lehet vele beszelgetni. Ilyenkor kell irni neki elore, hogy megbeszeljuk mikor menjek, vagy eleg ha szimplan bemegyek? Vinnek neki sutit is, mert imadok sutni, az nem ciki? Bocsi a hulye kerdesert, nem voltam meg ilyen helyzetben, tanacstalan vagyok.
2012. jan. 23. 10:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Én írnék neki előtte.
2012. jan. 23. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom, én eddig mindig csak úgy bementem.

Mikor középiskolások lettünk, akkor mentünk vissza párszor az általánosba, többen is, nem szóltunk előre.

Most, hogy már rég leérettségiztem, egyszer mentem vissza a volt osztályfőnökhöz, bár akkor konkrét oka volt, de nem szóltam előre, csak azt tudakoltam meg másik ismerőstől, hogy mikor van szünet, és hogy benn van-e.

2012. jan. 23. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én meg nem. Állíts be, amikor nyugis a délutánjuk.
2012. jan. 23. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
76%

Írjál neki, hogy mondja meg, mikor lenne jó (vagy hívd fel, vagy email)

Te azt nem tudhatod, mikor van bent, nem beteg, nincs előadása, nem felügyel.

Biztos nagyon sajnálná, ha sütnél is, nem tudna rád 2 percet szánni.

2012. jan. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen, en is arra hajlok, hogy irok. A suti nem ciki? Egyszer mar kapott tolem, halabol es annak is ugy orult...
2012. jan. 23. 22:26
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Egy tanár mindig örül az ilyesminek.


Annyi bunkó diák van, hogy már az is öröm, ha a diák nem felejt el köszönni.

2012. jan. 24. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
vigyél neki kannásbort.
2012. jan. 27. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!