Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Hogy lenne jó a sok-sok...

Zeronibble kérdése:

Hogy lenne jó a sok-sok boldog szülinapozás, boldog névnapozás facebook-on, iwiwen, egyebeken?

Figyelt kérdés

Gondolom nektek is van, hogy feltűnik, hogy már kezd izzani a görgő, és még mindig a csoda népszerű ismerősötök számára küldött szülinapi jókívánságok sokasodnak előttetek... Miért csinálják ezt egymással az emberek? Szól egy automatika, hogy xy-nak szülinapja van, aztán hú, gyorsan szólítsuk meg, mert mikor ha még ekkor sem... Mi jó/szép, vagy legalábbis udvarias ebben?


És amikor a beérkezett üzenetek közt hemzseg a sok további felköszöntés... Na jó, ezt évente sima ignorálni, na de akkor is. Fejből a kutya nem tudja ezeket, nem is használnának külön szolgáltatást miattad. Így meg... Ló túlsó oldala szerintem.


Szóval mi lenne a normális szerintetek?


2011. nov. 15. 13:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Törölni magad, más megoldás nincs. Nekem az iwiwen van egy ismerősöm aki minden áldott nap küld névnapi üdvözletet: "Minden kedves xy ismerősömnek Boldog névnapot kívánok" Én ezt már szánalmasnak tartom, jó neki, hogy ezt figyeli, nyilvántartja kinek mikor van névnapja, így próbál népszerű lenni, vagy a fene tudja. Nekem is küldenek olyanok, akik az év többi szakaszában le sem sz@rnak és esetleg még én vagyok a tapintatlan, ha nekem nem jut eszembe az ő névnapjuk. A baj az emberek fejében van, ezen nem tudsz változtatni.
2011. nov. 15. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hasonló gondolatok fogalmazódtak meg bennem is, mert nekem szombaton volt a születésnapom. Természetesen olyanok is felköszöntöttek, akik az év többi szakaszában nem beszélgetünk. Ilyenkor udvariasan megköszönöm, de ennyi. Biztos nem fogom viszonozni. Nem is tudná, hogy mikor van, ha nem szólna neki az adott oldal. Akinek számítok, felhív. Ha kevésbé szoros a kapcsolt, küld egy sms-t. Na, őket én is felköszöntöm.
2011. nov. 15. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ezért kell titkosítani, vagy ki sem írni a szül. dátumot.
2011. nov. 15. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Au, milyen igaz.
2011. nov. 15. 21:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!