Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Mi a Facebook etikett? (lennt...

Mi a Facebook etikett? (lennt a kérdés)

Figyelt kérdés

szóval azon gondolkodtam,hogy gáz-e az amikor az emberek olyan városokat lájkolnak ,amikben még nem is voltak pl. párizs,vagy ez oké?

MÁS:

és az szerintem is gáz ,hogyha az emberek olyan márkákat/divatházakat lájkolnak be amikről csak álmodni tudnak?mármint úgy értem,hogy 1-2 még elmegy,mert azokat annyira szereti de akinek így sorba be van lájkolva hogy louis vuitton,chanel,burberry,ysl,gucci,dior etcetera ,és nincs egyetlen olyan cuccuk sem? persze ezzel nem azt akarom mondani hogy bárkinél is kevesebbek akik nem tehetik meg,csak szerintem gáz,hogy most mindenféle ilyet lájkolnak.


igazából engem a városos érdekelne : )


2011. máj. 29. 11:41
 1/5 anonim válasza:
Nem akarlak megbántani de ez elég hülye kérdés. Azt lájkol amit szeret. AMi tetszik neki. És ha ezek tetszenek akk ez van . Szóval szentem nem gáz. :)
2011. máj. 29. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is kedveltem a nagy divatházak oldalait, ez azért van mert IMÁDOM a divatot, tetszenek a ruháik. Akkor most gáznak kéne ezt éreznem?
2011. máj. 29. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem nem gáz olyan várost lájkolni,ha tetszik neki, vagy szívesen elmenne oda egyszer.Van olyan térkép, ahol be lehet írni, hogy merre jártál eddig a nagyvilágban,na oda gáz olyat beírni, ahol még nem voltál.


A márkás meg...nemtudom ez is, ha tetszik neki hát lájkolja. Végülis magyarul úgy lett fordítva a like, hogy tetszik.Ha filmet vagy együttest like-ol valaki, akkor sem szerepelt benne,vagy játszik a bandában.


Szerintem sokkal égőbb az "épp WC-n vagyok",meg "bundáskenyeret csinálok" ki-a-sz*rt-érdekel állapotok.


21/L

2011. máj. 29. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2%
Akkor csak szerintem szánalmas lájkolni a divatmárkákat, miközben nincs egy normális ruhátok/cipôtök, tízezernél többet semmire nem szántok. Vagy kijelenteni egy városról, hogy tetszik, miközben soha nem láttad, egyetlen napot sem töltöttél ott. Pfejj...
2011. máj. 29. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Miért lenne szánalmas, utolsó válaszó? Ha semmi sem tetszene, ahol még nem voltam, akkor elég szegényes lennék, úgy érzem. Mert lehet, hogy szeretem Párizst, pedig még nem voltam ott, de nekem egy álom oda elmenni. És ha elmegyek, de mégsem tetszik? Evvan. Ugyanígy vagyok a ruhával is. Tetszik egy csomó olyan márka, amire sosem lesz pénzem, imádom a Vivienne Westwood cuccokat, de sosem tudnám megvenni. És akkor mi van? Attól még tetszhet, nem? És nem ettől lennék szánalmas-.-'
2011. máj. 30. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!