Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Facebook divatjai? (bővebben...

Facebook divatjai? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Eddig az volt a divat minél több kommentje, like-ja volt valakinek. Most az már lúzerség, ha valaki lájkolgat, kommenteket írogat?
2011. jún. 21. 08:32
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem az ilyeneket. Ha nem tetszik, hogy ha valaki ír a falára, akkor tiltsa le az üzenőfalát mások előtt. Beállításoknál meg lehet csinálni és akkor csak ő írhat rá.


Felénk nem divat ez a ne írj, ne lájkolj, ne kommentelj, pedig szintén egyetemisták vagyunk. Mindenki csak azt lájkolja ami neki igazán tetszik, és nem azért, mert XY embernél be akar vágódni.

Szóval ez nem lúzerség, és az ilyet magasról lexarnám, nehogy már ez alapján ítéljenek meg az emberek.

2011. jún. 21. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
79%

Huh, én is a huszonévek elején vagyok, de mifelénk olyan problémák vannak, hogy kinek mit betyárkodik a gyereke, amíg "dolgozóban" vagyunk, vagy kinek ment feljebb a törlesztőrészlete, és hogy miből fogunk hó végén főzni.


Basszus! Kik vagytok ti, hogy a kommentek meg lájkok a legnagyobb problémátok?


Nem tökmindegy ki menő meg ki nem? És ha lúzer vagyok? Teszek rá! Jézusom! Nagyobb bajod ne legyen!


Amúgy a helyedben már csakazért is végiglájkolnám a pesti p*csa összes bejegyzését! :))


Én napi 1x megnézem a facebookot és nyomok néhány lájkot a poénos bejegyzésekre. De valamikor nincs türelmem hozzá. És sosem jutott eszembe hogy ezért menő vagy lúzer lennék.


Ha egyetemisták vagytok inkább tanuljatok. :P

2011. jún. 21. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
47%
B+ egyetemre jársz és ilyen kib*szott fontos kérdésekkel van időd foglalkozni.. Meg egyébként is milyen óvodás dolog ?!
2011. jún. 30. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Engem is kib*szottul idegesít, amikor kamasz ismerősök kiírják az üzenőfalra, hogy "Jóóó reggelt, nemrég keltem fel) és ehhez hasonló dolgokat, a többiek pedig like-olgatják. :)

Ez szerintem azért van, mert a sok kamasz unatkozik, és nem tud jódolgában mit csinálni. Majd ha elkezdenek komolyan tanulni vagy dolgozni, akkor örülnek ha pihenhetnek, nemhogy kiírjanak mindent az Üzenőfalra.

2011. júl. 4. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Utolsó: jaja, én is úgy vagyok, hogy hazajövök munkából, aztán ejtőzésként egy órát internetezek. Ez helyettesíti a pihenést. Utána kezdek a házimunkához.


Gyakorikérdések és egy gyors kör a Facebookon. Este lefekvés előtt pedig válaszolok a mailekre, még egy pillantás a face-re, és megyek aludni. Többre nincs időm. Ha éppen megtetszik valami akkor lájkolom és nem törődök vele hogy ez gáz vagy nem gáz.

2011. júl. 4. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!