Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Miért szemetelsz? Miért...

Miért szemetelsz? Miért köpködsz? Miért írsz helytelenül? Miért ítélsz el másokat? Miért ártasz direkt másoknak?

Figyelt kérdés
Értelemszerűen AZOK válaszoljanak, akik csinálják, és ARRA válaszolj, amelyiket csinálod.
2011. jún. 3. 14:00
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

nem szemetelek, nem köpködök, nem szoktam direkt keresztbe tenni másnak


néha helytelenül írok, ha nem hivatalos levélről van szó akkor egy elírás nem jelent semmit, anélkül is megértik hogy miről van szó


van akit elítélek, főleg a kétszínű embereket.

2011. jún. 3. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat, írhattok még bátran.:)
2011. jún. 4. 08:58
 13/15 anonim ***** válasza:

Köpködni szoktam, ha rossz a szám íze, vagy felgyülemlik a nyál, de általában úgy, hogy mások ne lássák. Szerintem ilyen módon ebben semmi rossz nincs.


Azért ítélek el másokat, mert hülyék. Azt becsülöm, aki rendre, jó életre törekszik, használja az eszét, nem az ösztönei hajtják és alázatos. A gerinctelen hülyéket, azokat akik minden divatnak bedőlnek, akiket meg lehet vezetni, akik birkák, azokat elítélem.


Azért ártok másoknak, mert mások is ártanak nekem.

2011. jún. 5. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Azért szemetelek mert nincs a közelbe kuka ha van akkor oda teszem.

Akkor köpködök ha valami rossz ízű van a számban vagy sport közben általában az ember nem nyeli le a nyálát.

Csak ha sietek akkor írok helytelenül.

Ha valakit elítélek az a viselkedése miatt van vagy mert úgy néz ki ahogy, pl.: "emós" gyereket elítélem mert egy befolyásolható "divatmalyomnak" tartom vagy elítélem a büdös retkes cigányt mert nyilván azért néz így ki mert nem mosdik.

Direkt csak akkor ártok valakinek ha ő is ártott nekem vagy ritkán figyelmetlenségből.


Kérdező, kérlek te is válaszolj rá mert szerintem nincs olyan ember aki ezek közül egyiket sem tette az élete során.

2011. júl. 1. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Soha nem szemeteltem, mert anyukám úgy tanított, hogy nem dobjuk el a szemetet, ha úton vagyunk és nincs szemetes, akkor eltesszük és otthon kidobjuk.

Ha valakivel vagyok, akkor a másikat is megkérem, hogy ne szemeteljen, elteszem az ő szemetét is.

Ha mindenki csak arra figyelne, hogy ő ne szemeteljen, nem lennének szemétdombok.

Nem szoktam köpködni, mert undorító dolognak tartom.

Kiskoromban, mikor sokat voltam taknyos, akkor ha szükségét éreztem, elvonultam egy füves részre, és köptem egyet.

Mindig odafigyelek, hogy helyesen írjak, mert ennek érzem igényét, ha hibázok, ami természetesen néha előfordul, az a véletlen műve.

Pár éve rájöttem, hogy senkit nem szabad elítélni, mert mindenki azért tesz, mond dolgokat, mert valami oka van rá.

Mindig mindennek van oka, és úgy gondolom, hogy nincs jogunk elítélni senkit.

Nem vagyunk a helyében, nem tudhatjuk, hogy min megy keresztül, érzi magát.

A látszat általában csal, de az emberekre sajnos jellemző, hogy minimális információból fantáziálnak egy történetet, és ítélkeznek anélkül, hogy tudnák az igazságot.

De véleményem szerint akkor sem lenne joga senkinek sem ítélkezni, ha ismerné az egész storyt, max véleményezhetné a dolgokat.

Tudtommal soha, senkinek nem ártottam, és nem is áll szándékomban.

Jóindulatúnak tartom magam, és jól esik, ha segíthetek másoknak.

Számomra érthetetlen, hogy mások miért lelik abban örömüket, hogy ártanak másoknak és más kárán élvezkednek.

2011. júl. 2. 21:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!