Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Miért szemetelsz? Miért...

Miért szemetelsz? Miért köpködsz? Miért írsz helytelenül? Miért ítélsz el másokat? Miért ártasz direkt másoknak?

Figyelt kérdés
Értelemszerűen AZOK válaszoljanak, akik csinálják, és ARRA válaszolj, amelyiket csinálod.
2011. jún. 3. 14:00
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Köpködni azért szoktam (néha), hogy a felgyülemlett turhát eltávolítsam a számból. Legtöbbször lenyelem, de van, hogy muszáj kiköpni. A többit sose csinálom és nem tartom helyesnek őket.
2011. jún. 3. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Köszi a választ.
2011. jún. 3. 14:13
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Én köpködni max. betegen szoktam, mert akkor sajna muszáj, de nyilvánazt is csak itthon.

Mást nem szoktam, amiket leírtál, de megértelek, hogy fel vagy háborodva az olyanokon, akik ezeket teszik. Én is.

2011. jún. 3. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
96%
én akkor köpködtem akkor kezdő dohányzó voltam. ma is előfordul hogy csúzok eggyet ha nincs senki a közelemben és nem látja senki. de ezt csak akkor ha mondjuk kértem a cigit és túl erős mert én nagyon gyengét szívok. ezen kivül nem szoktam köpködni. a szemetlés engem is zavar és za összes többi. én nem tartom helyesnek de szerintem a válasz rá : ezt diktálja a korszellem. felesleges tanulni és helyesen írni, mert elég bemenni a való világba és sztárként tekintenek rád a mosott agyúak, tanulni nem szabad mert akkor stréber vagy (hála a filmeknek és az agymosó médiának), miért itélsz el másokat? azért mert el vagy telve magaddal, túl sojat gondolsz magadról és azt hiszed jobb vagy másoknál vagy épp tudod hogy másnak mi jár az eszében és milyen ember. miért ártasz másoknak? megint csak az agymosó média miatt szerintem, pl egy kőkemény műmájer gengszter aki zenél, és a zenék klippjeiben fullos nőkkel meg sportkocsikkal van, és közbe valami olyasmiről énekel hogy ó gettóból jön ahol csak meg kell tanulni túlélni. aztán ezt tanulja be a sok hülyegyerek akire hat az agymosás, és azt hiszi itt is túl kell élni és aljasnak lenni... Szerintem az egész miatt az agymosás a felelős, persze ez csak azokra hat akik gyengeelméjűek, és befolyásolhatók, de azt nem veszik észre hogy pont miattak élnek meg az úgynevezett celebek vagy sztárok a semmit tevésből és szereplésből. Egyébként meg ha ezt máshova írom biztos hogy millió válasz érkezik a sok hülyegyerektől akik számára a való világ meg a többi szenny dolog éri el a színvonala felső határait. Bocs hogy ezt leírtam de nekem ez a véleményem
2011. jún. 3. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

elnézést a hibák miatt az előző válazsoló vagyok, de túl gyorsan írtam

19/férfi

2011. jún. 3. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Kiskorom óra állandóan taknyos vagyok, így ha itthon vagyok, esetleg futás után, vagy olyan helyen, ahol nem látnak, kiszoktam köpni a számból a turhát.


Másokat meg általában a butaságuk miatt ítélek el. Most lehet azt mondani, hogy "ne ítéld el, nem is ismered" stb. de az csak álszentkedés. Az emberek nagy része elítél maga körül ezt azt. Ez csak vélemény. Az meg mindenkinek van. Pl. megyek az úton, és beszól valaki a másik oldalról valamit, úgy hogy én nem is szóltam neki semmi rosszat, azt elítélem, hogy ostoba tuskó, hiába lehet attól "jó lelkű, kedves, aranyos".

2011. jún. 3. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
53%

szemetelni nem szoktam, egyedül a csikket dobom el, de azt is csak akkor, ha nincs látótávolságban szemetes. (jellemzően nincs)

köpködni nem köpködök, nem is tudok, nekem kimaradt a gyerekkoromból a távköpő verseny. legyelem a taknyom.

mások leginkább azért szoktam elitéli, ha nem gondolkodnak. ez az egyetlen, ami megkülönböztet az állatoktól, használjuk.

ártani másoknak akkor szoktam, ha megérdemlik. alapvetően kedves és segítőkész vagyok, de ha valaki ezt félreérti, gyengeségnek, beszariságnak gondolja és azt hiszi átverhet, keresztül léphet rajtam, árthat a családomnak, vagy nekem, annak nincs irgalom.

2011. jún. 3. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Nagy ritkán elítélek másokat, de a véleményemet rendszerint megtartom magamnak. Az okát meg nem tudom mondani, általában a viselkedésük miatt születik meg bennem a negatív ítélet, de ez a dolog nálam ennyiben ki is merül.

Ártani direkt maximum annak "szoktam", aki velem is kicseszett, de valójában nem vagyok bosszúálló, ahhoz túl lusta vagyok :D Inkább csak elképzelem, hogy mit lenne jó csinálni, de elég ritkán teszem meg.

2011. jún. 3. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!!:)
2011. jún. 3. 17:43
 10/15 anonim ***** válasza:
57%
Max tesin köpök, de arra a lábammal húzok is homokot. Szemetelni nem szemetelek, kivéve a papírcuccokat és a szotyihéjjakat, mert azok lebomlanak. Igyekszek helyesen írni. Azért ítélem el, mert túlságosan befolyásolhatóak, nem látnak tovább az orruknál. Az ártás majd csak következni fog, de nagy lesz...
2011. jún. 3. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!