Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Mit rontottam el, miért nem...

Mit rontottam el, miért nem szeretnek itt az emberek?

Figyelt kérdés
Nem hiszem, hogy lenne velem bármi baj e téren, eddig mindig tudtam ismerkedni, mindenhol be tudtam illeszkedni, de most nem. Ez az első társaság, ahol hiába érzem úgy, hogy mindent megtettem, szeretettel, nyitott, kedves lányként közeledtem a töbiekhez, mégsem szeretnek. A szülinapomról említést sem tettek, holott tudták, hogy mikor van, másnak még meglepetéssel is kedveskedtek. Nem hívnak sehová, van, aki elkerül. Ha én elhívok valakit, ő is csak úgy jön, ha jön más is:S. Persze volt már a "ha nincs ló jó a szamár is" felállás, amikor az egyik csaj nem tudott jönni, és engem hívtak. Na meg van egy lány, (3-an vagyunk) akit elhívott a másik bulizni, engem nem, holott úgy éreztem velem jobban jóban van, de ezek szerint nem...:( Lehet így leírva gyerekesnek tűnik, de tényleg aggaszt, hogy valami baj van velem, mert úgy érzem tök normálisan, kedvesen viselkedtem, mégsem szeretnek.
2011. máj. 29. 18:50
 1/7 anonim ***** válasza:

Kik ezek neked? Mármint kötelezően vagy összezárva velük, vagy odacsapódtál valamilyen szabadidős tárasághoz?

A leírtak alapján nekem úgy tűnik rossz híredet keltik, tehát ez valami olyan belterjes társaság, ahol te "gáz vagy", tehát még az is ellened fordul a tömeg kedvéért, akivel azt hitted jóban vagy. Szerintem nem szabad erőltetni minden nemü beilleszkedést, nem valószínű, hogy veled van a baj, ha ezek ilyenek, hagyni kell a fenébe!

2011. máj. 29. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Átmeneti munkahely. Csak mivel velem egykorúak a munkatársak, (fiatalok) még az elején úgy hittem, talán újabb barátokat is szerzek a pénz mellett, de úgy látszik erről már lemondhatok.
2011. máj. 29. 20:00
 3/7 anonim ***** válasza:
Ajaj.:-( Hát igen, így már nem olyan egyszerű. Egyébként szerintem az ilyen emberek, akkor meg keresnék a kegyedeidet, ha látványosan leszarnád őket.. Te meg túl kedvesen közelítettél egy ilyen korlátolt társasághoz.
2011. máj. 29. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 pelgrim ***** válasza:

„Ez az első társaság, ahol hiába érzem úgy, hogy mindent megtettem, szeretettel, nyitott, kedves lányként közeledtem a többiekhez, mégsem szeretnek.”


Szerintem helyes választ kaptál mindkét hozzászólásban. Én csak annyit tennék hozzá, hogy nem kell semmit tenned, hogy mások szeressenek téged. A szeretetnek semmi köze valaki máshoz, az a te kiáradásod anélkül, hogy te tennél valamit. Nem kell neked senkit se közelítened, elég az ha te megengeded, hogy a szeretet áramlik általad, belőled. Ne várj szeretet másoktól, legyél te magad a szeretet. Egy ember akkor válik felnőtté, mikor szeretni, kiáradni kezd, ahelyett hogy mások szeretetét igényelné.

2011. máj. 30. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ez egy munkahely. Basszus! Miért kellene hogy szeressenek? Bemész, ledolgozod a munkaidőt és hazamész. Ennyi ott a dolgod.


Mindenkivel legyél kedves, udvarias, és jó kollegina, de nem kell senkivel sem jópofizni. Munkahelyen nincs barátság, csak munkahelyen kívül.

És ha valaki érdekesnek, szimpatikusnak talál, akkor megkeres munkahelyen kívül is. Ha most véletlen nem ilyen társaságba csöppentél, így jártál, majd a következő más lesz.


Nem szabad ezen lelkizni, mi lesz veled később?

Te csak dolgozz, csináld a feladatod, és a többi majd kialakul. (vagy nem, de akkor ennek így kellett lennie)

2011. máj. 30. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én amikor Középiskolába kerültem, akkor az osztálytársaimmal nem volt túl jó a viszonyom, volt aki piszkált, de az még a jobbik eset volt ha hozzám se szólt.

Persze azért nem volt annyira vészes mint nálad hogy annyit se mondtak hogy "Boldog Szülinapot!" mert azért volt ilyen.

Engem se hívtak buliba, sőt sehova se és ez nem változott 4 éven keresztül. Már másik suliba járok de most se tartom velük a kapcsolatot.

A mostani osztálytársaimmal jóba vagyok, bár ők se hívnak bulizni, egy vki hívott de pont nem értem rá akkor.


Szerintem tartsd inkább a régebbi barátaiddal a kapcsolatot, én is azt teszem.

2011. máj. 30. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
16:10-es, annyiban nem értek veled egyet, hogy hiába munkahely, ahol "nem kell barátkozni", azért ha pont egy ilyen haverias légkörbe csöppen ez ember, ahol kevesen vannak és mindenki híres jóbarátja a másiknak, ott ez lég zavaró tud lenni. Pl. ha mindig együtt ebédelnek, munkahelyen megbeszélik a tegnapi buli részleteit.. na ott szerintem elég kellemetlen, ha te kívülálló maradsz, és közben hallgathatod a kollégák nagy vidámkodásait.
2011. máj. 30. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!