Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mit rontottam el? Mp3-as...

Mit rontottam el? Mp3-as albumból szeretnék audio cd csinálni. Total video converterrel csináltam, lett belőle 730 MB . A CD ugyebár 700 MB -os de 80 percnyi anyagot enged rá írni . Folyt.

Figyelt kérdés
nekem kB 74percnyi az anyag ,nem is tiltotta hanem engedte ki írni a neroval. na de első kiírásra a 4. számtól egy kicsit sistergett végig ,másodjára minden szám elején mintha ugrálna a lemez? ha lehagytam az utolsó számot minden franko lett. ez így természetes,vagy én rontottam el valamit,és hiába a nyolcvan perc ,700MB -nál nem lehet több?
2009. jún. 26. 19:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Rá fog férni. De ha Nerot használsz amúgy CD-írásra akkor mindenféle konvertálgatás fölösleges. Ugyen nem a Wav vagy Raw kiterjesztésű fájlokat szeretnéd adatként a CD-re ráírni?
2009. jún. 26. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Jól megbonyolítottad magadnak!

Ha már nero-t használsz, indítsd el a nero-t, válaszd az audio cd írást. A jobb oldalról a kívánt mp3-akat húzd át a baloldalra, vagy válaszd a fájl hozzáadást, és úgy add hozzá (itt kicsit tököl, míg konvertál), nyomd meg az írás gombot!


Ha nem engedi megírni, akkor a beállítások menüben engedélyezned kell a túlírást.


Egyébként a 80 perc, az kb 800 MB! A CD-n is szerepel: 70 perc/700 MB.

2009. jún. 26. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Arra ügyelj, hogy a Néró betesz 2sec szünetet alapból kiírásnál a számok közé. Ha egybefüggő volt az album, kissé zavaró lehet ez, tehát a 2sec-et érdemes kivenni...

Maga a Néró nagyon jól konvertál ahogy mondták. Egyszer nekem is ugrált minden szám az elején...eleve mp3 tömörítési hiba volt, mivel máshonnan letöltve már nem volt gond...azt hiszem mp3 pro volt...

2009. jún. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat ,akkor megpróbálkozom a Néróval simán ,remélem menni fog.

igen a totálnál valami wav-okat adott és azokat úgy ahogy van próbáltam ki írni :-)

mentségemre legyen szólva hogy még sosem csináltam ilyet ,meg nem is értek hozzá.

még egyszer köszi mindenkinek ,akkor próbálkozom.

2009. jún. 26. 21:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!