Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit rontottam el? Gondok...

Mit rontottam el? Gondok vannak a párommal mióta megszületett a babánk. Szeretnek tanacsot kerni. Kiborultam

Figyelt kérdés

10hete szultem..Boldogok vagyunk,a parom bent volt a szulesnel..nagyon kedves segitokesz volt..mar fura volt nekem az is h terhesegem alatt sem nyult hozzam mnint nohoz..(azzal vedekezett,h ott van baba es total leblokkolja) ne ertsetek felre nem vagyok sex orult..csak hianyzik

valamelyiknap feldobtam,hogy ugyerzem megprobalhatnank megint szeretkezni..terelt..majd fogunk..

aztan tegnap rakerdeztem..nem kivan?megundorodott tolem,mert latta a szulest?(amugy utalja a vert) vagy mi miatt nem is kozeledik..?igaz picit magamra szedtem 15kg,de szules utan le is ment 10kg..nem erzem undoritonak magam..szoptatok...

azt mondta elsosorban az anyat latja bennem..tehat mint no hova lettem?????mi tortent?ok..egesznap a babaval torodok..nem ulok itthon estelyiben,de nemulok pizsamaban sem..figyelek magamra..

a minap odabujtam hozza,hogy legyen valami..hat neki "jo volt" mert kielegult o hozzam se nyult...

amugy meg olelget,puszilgat oda bujik,de szerinntem mint a gyereke anyjahoz..

tudtok tanacsot adni? jart valaki hasonlo cipoben? egyaltalan mi van most?


2009. jan. 13. 02:27
 1/9 anonim ***** válasza:
59%
amiket leirtal valoszinu hogy a szulesnel latott olyan dolgot ami nem birta bevenni a gyomra es azert sem,tud kozeledni hozad gondolom allandoan a lelki szemei elott lebeg ez a dolog!mindenkeppen azt tanacsiolnam hogy uljetek le es beszeljetek meg, mert ha hallgat rola elobb utobb elhidegultok egymastol es akkor tudod te is mi lesz a vege,amit gondolom nem akartok! vagy probalj meg egy kicsivel megtobbet adni magadra, finoman sminkelt ki magad otthon vegyel fel ejszaka egy jo kis sexis haloinget,aztan ha akkor sem reagal a dologra akkor tenyleg baj van...
2009. jan. 13. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Valahol olvastam erről, egy férfi szemszögéből. Igen az anyát látja benned, az a pasi valami olyant írt, hogy szinte szentként nézett utána a párjára, szerette, imádta, nem csalta meg, mégsem tudott vele szeretkezni egy ideig. Nem hiszem, hogy az undortól nem szeretkezik Veled, inkább ő is úgy érez most mint az a ffi. Szerintem beszélgessetek erről sokat, mondja el, mi rögzült benne a szülésről, mit érez most, mit szeretne ő, de mindezt úgy beszéljétek meg, hogy ígérd meg neki, hogy bármit is mond, meghallgatod, nem háborodsz fel, nem vádaskodsz. A leírásod alapján szeret Téged, de kell neki idő, hogy feldolgozza magában ezt az új helyzetet. Tegyétek ezt meg közösen. Remélem sikerülni fog.
2009. jan. 13. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
88%

Én nem hiszem, hogy a szüléskor látottak az oka a helyzetnek, hiszen már terhesen sem akarta. Viszont szerintem ha ez így megy tovább, annak nem lesz jó vége, mert egy idő után már más nőre fogsz gyanakodni, az meg még ha nem is igaz, a bizonytalanság csúnyán megronthatja a kapcsolatotokat.

Mellékesen megjegyzem, a férjed nem tudja miről maradt le, amióta én terhes vagyok, mindkettőnknek sokkal, de sokkal jobb a szex. Plusz tudtommal az orgazmuskor felszabaduló hormonok még jót is tesznek a babának a terhesség alatt.

2009. jan. 13. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

szio! az én párom is félt hozzamnyulni ugy kozeltajtol (kb amióta felfogta, hogy bennem van valaki), es en mar akkortól jeleztem, hogy hianyzik (elkaptam kis oralis kenyeztetesra, teljesen veletlenszeruen, vagy addig "huztam", amig nem birta, és akkor én "könnyitettem rajta", szóval attól, hogy nem szexelunk konkretan, még megvan ez a no-ferfi dolog (masreszt most jon vissza, hogy nem voltunk egyutt igy mostanaban, az uszodaban klasszul elkapott valami gombas fertozest, es mondta neki a doki, hogy engem is meg kene nezni, mert terjed ugy.. az hianyzott volna, terhesen huvelygomba :( :))


nekem is bennlesz a szulesnel, a fejemnel, szoval nem fog latni semmi olyat (én ugy tudom a ferjeket amugy is "odarakjak", hogy lemaradjon a lenyegi latvanyról).


szerintem ettől nem valtozhat,csak neked is picit időt kéne adnod. valoszinuleg ot is megviseli az egesz dolog. kepzeld el, nekunk a hormonjaink 9 honapon keresztul keszitenek fel a dologra, a ferfiaknak meg semmi, a szules utan a kezukbe raknak egy gyereket. es hiaba tudjak elotte is az agyukkal, a szivukkel nem!


szerintem adj neki egy kis időt. aztan o fog kezdemenyezni, meglasd.


ha mar nagyon hianyzik, beszelj vele, de ne ugy, hogy "jo, akkor most leulunk es beszelunk", hanem puhatold ki, hogy mit gondol, ovatosan.


es ne veszitsd el az onbizalmad, a hiba nem benned van, sot a ferjedben sem. csak hatalmas valtozas ez, fel kell dolgoznia.

adj neki egy idot, tuzz ki magad ele is, hogy eddig varsz, aztan nyiltan felveted.

2009. jan. 13. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia.Én is ugyanebbe a cipőbe járok.Pedig nálunk nem is volt bent a szülésnél,mert császár lett.11hete szültem és 1szer voltunk együtt,ebből neki jó volt hamar...én is sokszor kérdezem mi a baj,de terel.Nem értem,mi lehet,ha közeledek felé vissza utasít :( Hozzám is oda bújik simogat de ezzel ki is van lőve...nem tudom mi baj:(
2009. jan. 13. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
koszonom a biztatast...jol esik..ahogy megvolt ez a beszelgetes,masnap iszonyu seggnyalasban volt,fozot amit nem szokot en csak lestem..tehat szeret mert ot is bantja..csak akkor is valami buzlik..nehez megemesztenem ezt..faj,hiszen innentol a gyereke anyja is leszek,es ha csak anyat latja bennem akkor hogyan tovabb a kovetkezo evekre???:(
2009. jan. 13. 14:46
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Sok sok beszélgetés. El kell fogadni, hogy ő is egy új helyzetben van, fel kell dolgoznia és neked ebben segítened kell.

Semmiképp ne erőltesd, ne fakadj ki, ne ess neki, ne bántsd. CSak finoman célozz rá mindig, hogy kívánod, mert egy kívánatos apuka:-) hogy nem engeded majd vele a gyereket a játszótérre, mert rámásznak a másik anyukák, olyan kívánaots:-) Hogy jól áll neki az apaság:-) Stb...

És ha nem boldogultok, kérjetek tanácsot szakembertől, mert ez valóban nem mardhat így, mert elhidegülés lesz a vége.

Vannak férfiak, akik ezt így kezelik le, nem tehetnek róla. SEgíts neki, erősítsd abban, hogy szeretd, és hogy szükséged van rá, mint férfira is, nem csak mint apára. Meséld el nki, hogy neked hiányzik a szex, és hogy ugyanaz vagy, mint előtt. A babával is akkor tudsz türelmes lenni, ha te magad is boldog vagy, ki vagy elégítve. Ezt én is tapasztalaom, sajna keveset vagyunk mi is együtt a párommal, de egy jó szex után sokkalnyugodtabb, kiegyensúlyozottabb vagyok:-) Ezt is elmesélheted neki, hogy a baba megérzi a benned lévő feszültséget, és az apjában lévőt is, és ez neki sem jó, nyugtalan tőle.

Kívánom, akár magatok, akár segítséggel, de sikerüljön hamar megoldani:-)

Privimet felajánlom neked is, vagy akár férjed beszélhet férjemmel, mint férfival, hátha vele mást is meg tud beszélni, mi jár a fejében.-)

2009. jan. 13. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

szia

Ha van lehetőség rá, egy estére passzoljátok le a picit nagyszülőkhöz, akkor hátha könnyebben tud majd rád Nőként gondolni. Gyertyafényes vacsi, mozi, stb.

Sok sikert!

2009. jan. 14. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
az a bibi kulfoldon elunk,nincsenek itt a nagyik..magyarul egymasra vagyunk utalva...de azert kosonom mindenkinek a biztatast,es a jo szavakat..erot ad,hogy higgadt mardjak..
2009. jan. 14. 13:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!