Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Hogyan lehet enni a halat meg...

Hogyan lehet enni a halat meg a csirkefarhátat késsel és villával?

Figyelt kérdés
2011. márc. 6. 13:27
 1/5 anonim ***** válasza:

Ügyesen :)


Nem egyszerű, de megoldható. Attól függ, hol eszed. Hallal étteremben én is inkább késsel-villával szenvedek, de otthon kézzel :)

2011. márc. 6. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
itthon gondoltam,kicsit "művelődöm",és megpróbáltam késsel-villával enni,gondolván,hogy ha valami nem megy,az itthon derüljön ki és nem az étteremben :D... Ebből lett az,hogy a harmadik kiküzdött falat után feltettem a kérdést,hátha ti többet tudtok. :)
2011. márc. 6. 13:49
 3/5 napietus ***** válasza:
halat halkéssel leeht ügyesen enni. csirkefarhátat nem tudom, nem szeretem (sosem ettem).
2011. márc. 6. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Étteremben nem csirkefarhátat ennék,persze ízlések és pofonok.......:)
2011. márc. 6. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, én az ujjaimat használom... étteremben meg kerülöm a szálkás-csontos dolgokat, én nem fogok ott szenvedni, nem is esik jól úgy enni.


Amúgy csirkehúst elvileg meg szabad fogni az illemszabályok szerint, nem?

Vagy egye késsel-villával a farhátat az az ügyes, aki ezt kitalálta :P

2011. márc. 7. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!