Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Mit gondolsz azokról, akik...

Mit gondolsz azokról, akik számkijelzés nélkül hivogatnak másokat?

Figyelt kérdés

Unom már azokat, akik a saját telefonjukról sunyulnak ilyen módon.

Az más tészta ha olyan vonalasról hivnak, aminek központilag le van tiltva a kijelzése, pl. céges.



2011. febr. 28. 13:08
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Semmit, ő bajuk, mert az ilyeneket nem veszem fel, felőlem hívogathatnak szám nélkül...
2011. febr. 28. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
én sem veszem fel, mert ezek tipikusan telemarketinges számok, ahol a bankok, a upc meg az összes többi próbál megdobálni egy-két keresetlen ajánlattal. ha akarok vmit, utánajárok magam, szal ezekből nem kérek, és ha néha egy "sunyító" ismerős mobilja is beleesik a szórásba, hát magára vessen és hívjon újra, mert én, ugye, nem tudom...
2011. febr. 28. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként én az idegen számokat sem veszem fel, ismerőseim benne vannak a telefonomban, más meg ne hívogasson. (Természetesen ha épp hívást várok akkor az más.) /első
2011. febr. 28. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%
Én felveszem akkor is, ha idegen vagy ha nem jelzi ki a számot: 1) lehet, hogy nem direkt van, hogy az illetőnek nem jelzi ki a számát 2) velem is van, hogy épp nincs pénz a mobilomon, olyankor előfordul, hogy "idegen számról" telefonálok (és az is lehet éppen, hogy azt a számot nem jelzi ki a hívott félnek) 3) volt, hogy a melóhelyem három száma el volt mentve a mobilomra, de ők a negyedikről hívtak stb Én inkább ha olyan hív (telemarketing pl), akkor udvariasan mondom, hogy nem jó pillanatban hívott és leteszem, ha meg olyan hív, aki "zakaltósdit" játszik, akkor mihelyst meghallom a hangját, kinyomom a telefont ...
2011. febr. 28. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Engem akkor tud zavarni, ha valamiért nem tudom felvenni a telefont, így esély sincs arra, hogy tudjam, ki keresett. Anyukámnak vezetékes telefonja van, letiltott számmal, mindig őt hívom fel ilyenkor. 100 esetből 99-szer nem ő hívott. Ilyenkor úgy vagyok vele, ha fontos, majd újra hív. Ez általában nem történik meg, tehát nem lehetett olyan fontos. Viszont kaptam már eltévedt születésnapi köszöntőt, amiről szívem szerint értesítettem volna a küldőjét, de nem tudtam, pedig a keresztgyereküknek írták volna.
2011. febr. 28. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Az én édesanyám például paranoiás minden személyes adatával kapcsolatban. Egy visszaélés korábban kiverte nála a biztosítékot, gyomorforgató sztori volt, úgyhogy végül is megértem, még ha nem is tartom jó módszernek, amit csinál. Ő például letiltva tartja a számát, mit lehet azt tudni alapon, meg hogy hogyha ő netán felhív valami céget, szervezetet, akkor ne tudják meg rögtön az ő számát.

Ezek után nyilván a többi "számeltitkolóról" sem fogok mást gondolni, mint hogy biztos nekik is megvan az okuk rá.

Természetsen visszahívni nem tudom őket, de csak ezért nem nyomnék ki senkit.

2011. febr. 28. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mindig fel szoktam venni, ha nem tudom, hogy ki az, akkor is. Ha valaki szórakozik, és baromságokat mond a telefonba, akkor vagy hallgatom, miket dumál, vagy leteszem valahova a telefont, de nem nyomom ki. Hadd fogyjon a pénze, ha ilyen hülye, élvezkedjen csak. Engem nem zavar. Persze az más téma ha már sűrűn felhív ugyanaz a szám és szórakozik, na az zavar. De ha annyira zavar, akkor letiltatom a központban, hogy ne tudjon hívni és kész.
2011. márc. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
en is felveszem mindig.. ha nagyon dumal ..es benne van.. akkor en si hallgatom .. haismeros akkor kozlom vele amit akarom..idegent meg leteszem a masik szobaba es alhuzok.. oszt mondja par orat a magaet..neki veszi le..
2011. márc. 7. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!