Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! A előző pasik milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! A előző pasik milyen gyakran hívogatnak titeket még?

Figyelt kérdés
Arra vagyok kíváncsi hogy az expasik milyen gyakran keresnek titeket emailben,telefonon stb hogy találkozzatok akár csak egy kóbór estére... Gondolom a próbálkozások folyamatosak és ha sok pasid volt,akkor kapsz sok ajánlatot?
2011. júl. 14. 11:14
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Jah, hogy az természetesnek számít, ha valaki még összejár az exével egy-egy éjszakára?:D

Ilyen ügyben nem szoktak hívogatni, sőt, a volt barátaim egyáltalán nem szoktak hívni. Kettővel tartom még a kapcsolatot, de velük van közös baráti körünk, ott szoktunk találkozni.

2011. júl. 14. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 napietus ***** válasza:

nem próbálkoznak, mivel egyrészt tudják, hogy amit mondtam, megmondtam, másrészt a férjemtől mindenki tart (egy haverom szerint akkor is a jeges rettegés fut át az ember gerincén, ha KEDVES :D. és ha valaki, ő sokat tud segíteni embereken, de sokat tudna ártani is).


de tartjuk a legtöbbel a kapcsolatot, fb-n, msn-en kb. hetente beszélünk, esküvőre, keresztelőre stb. írunk egymásnak lapot.


29/N

2011. júl. 14. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 napietus ***** válasza:
ja, régen, amikor még nem voltam férjnél szex volt az egyikkel, az jó volt, soha jobb, mint így, hogy már megszabadultunk egymástól :)
2011. júl. 14. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
67%

én pasi vagyok, az excsajaimat sosem hívtam még fel, sosem írtam nekik üzit se. Nem tartom velük a kapcsolatot.

Midegyik exemmel rossz a viszonyom. Volt hogy az ő hibájábol, volt hogy az enyéből, de nem hánytorgatom a multat, kész lezártam, nem ismerkjük egymást.

2011. júl. 14. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Messzire elkerülnek engem:D
2011. júl. 14. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
rosszul gondolod, mert engem egyszer hívott fel utána, de csak azért mert gynegeelméjű és nem fogta fel, mi van 20L
2011. júl. 14. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
az enyém napi szinten próbálkozott-amig facér voltam tojt a fejemre- nem vettem fel,mégis hívott. lecseréltettem a számom
2011. júl. 14. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
a komolyabb exbarátnőimmel szinte mindel joban vagyok (van akikvel napi szinten beszélek vagy hetente összejárunk haverkodni meg van olyan akivel nem különösebben reoszban vagyunk egyszerűen nem keresztezzük egmyás utjait) velük szakitás ota nem feküdtem le. nem azért mert nem lenne jo hanem mert ha szakitok valakivel megvan az okom és ezen nem akarok változtatni. azokkal a barátnőimmel akikkel egyegy kefélésre jöttem ösze azokat persze néha felhivom ha épp nincs senki és ált át is jönnek.
2011. júl. 14. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!