Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit lehet tenni, ha rejtett...

Mit lehet tenni, ha rejtett számmal hívogatnak?

Figyelt kérdés
Egy ideje valaki hívogatott rejtett számmal,ez pár hónapja abbamaradt,me délután ismét hívott valaki rejtett számon,mit tennél ilyenkor?Tudom,hogy a hatóságok semmit se csinálnának vele.
2011. szept. 5. 16:36
 1/4 anonim ***** válasza:
hm ezt én is szeretném tudni
2011. szept. 5. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
4%
Én fel szoktam venni, és úgy hagyom, hadd menjen a pénze, ha ennyire ráér... majd kinyomja, ha úgy tetszik neki. Ha meg már idegesít, akkor kapcsold ki a telód, vagy ne is foglalkozz vele. A lényeg: ne hagyd magad felidegesíteni, vagy megfélemlíteni. Remélem segítettem. :)
2011. szept. 5. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mi lenne ha felvennéd és megkérdeznéd ki az?
2011. szept. 6. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 dinnyelove válasza:
a 2.(16:48) válaszolónak: Szerintem ezt ne csináld! Amig te felveszed a telefont hogy merüljön a másik pénze, addig az ismeretlen le tud nyomozni. Nem biztonságos!
2012. jún. 21. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!