Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Puszi srácok között, kézfogás...

Puszi srácok között, kézfogás mellé a haveroknak?

Figyelt kérdés

Felénk (Pest megye) 3-4 éve terjedt el, hogy találkozáskor a srácok is puszit adnak egymásnak a kézfogás mellé. Felétek hogy van? Sokszor zavarban vagyok, ha rokonokhoz megyek más városba és idegenek is megpuszilnak. Sörözőben például.

Muszáj viszonozni, vagy bunkónak gondolnak, ha nem viszonzom?


2010. dec. 3. 10:34
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én bevallom lányokkal sem szivesen puszilkodok találkozásképp. Fiúk között meg nincs az a pénz. Kézfogás. Legjobb barátomnak fenn van tartva az ölelés, de az csak és kizárólag neki :)
2010. dec. 3. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A sulimban elég sok cigány volt, zenészek, ők puszilkodtak mindig, meg akik jóban voltak velük, azok is átvették ezt.

De attól még nem kötelező senki számára szerintem.


Van olyan ismerősöm is, aki nem puszilkodik, pedig lány. Mert nem szereti az ilyen közeli érintkezést. Ezt mindenki tiszteletben tartja.

2010. dec. 3. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Haverokkal nem gáz, nem zavar, csak tök idegen emberekkel, akiket életemben először látok.


Am, így nálunk mindenki ad puszit, de nem a romáktól jött. Mondjuk itt nem is laknak romák, csak 1-2 család, de pénzesebbek, nem alja nép.

2010. dec. 3. 10:47
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a puszilkodás fiúk között kifejezetten b*zis szokás. Semmi pénzért nem puszilnék le srácokat, és az ismertségi körömben is mindenki így van ezzel. Kézfogás, és kész.
2010. dec. 3. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én nem szeretem, ha két srác puszizkodik. Mondjuk mifelénk nem is divat. Megnéznék néhány fiú haveromnak az arcát, amikor egy másik megpuszilja. Egy kicsit b uzis szerintem.

18/L

2010. dec. 3. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én lány létemre nem szeretek puszival köszönni embereknek, miért puszilgassam azt akit ezer évente egyszer látok?:D Van akinek nem viszonzom, csak odatartom az arcom, nem is lehet észrevenni. Szóval szerintem érthető, hogy nem szívesen puszilgatsz senkit, fiú létedre pláne.
2010. dec. 3. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha fiú fiúnak úgy undorító, fiú lánynak, lányfiúnak úgy oké, lány lánynak is szerintem oké. Én is puszival üdvözlöm a barátaimat.
2010. dec. 4. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
én is pesten lakom ha srácok között van is puszi kézfogás mellé akkor is csak viccből van nem melegeskedésből... én rokonokkal szoktam legfeljebb és akkor sem én erőltetem csak ha pl ott szokás.
2014. jan. 29. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!