Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Hogyan viselkedjünk egy...

Hogyan viselkedjünk egy szallagavatón?

Figyelt kérdés
a barátom nak lesz és még sohasem voltam,mitvegyek fel ?hogyan viselkedjek?
2010. nov. 29. 13:43
 1/3 anonim ***** válasza:

Mindenképpen úgy viselkedj, mint aki nagyon szerencsés, hogy ott lehet, mivel még sok víz lefolyik a dunán, míg átengednek a nyelvtan osztályozóvizsgán. :P

De csak hogy ne pontozz le teljesen: nem kell semmi extra viselkedés, elvégre nem a füredi Anna bálra mész. Érezd jól magad és ennyi! Csinos ruhában menj! Egy férfi lehetőségei nem túl szélesek: öltöny. Te nőként ennél szerencsédre jóval szélesebb palettáról válogathatsz.

2010. nov. 29. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

K-U-L-T-Ú-R-Á-L-T-A-N! :D

Na, de a viccet félretéve: természetesen, és mellőzd a káromkodásokat, a trágár beszédet. Hogy mit vegyél fel? Ööö... Nem tom... Valami elegánsat! De ne kiskosztümöt! xD

2010. nov. 29. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Egy csinos felső és szoknya megteszi, ha van szép csizmád, akár azzal is felveheted.

Én pl. a húgom szalagavatóján egy fekete kötött ruhában és magas sarkú csizmában voltam + szép ékszerek, és egyáltalán nem lógtam ki a sorból.

Hogy viselkedj? A nagyját úgyis a nézőtéren fogod végigülni, szóval ott semmi extra, amúgy meg jó, ha van legalább egy ismerősöd még ott, akivel tudsz beszélgetni, ha a barátod mondjuk felkérné az anyukáját táncolni, hogy ne kelljen petrezselymet árulnod. Viszont ha bárki felkér táncolni, akkor illik elfogadni a felkérést és egy zenét vele táncolni. Aztán megköszönni a táncot, amikor visszakísért a párodhoz a táncpartnered.

Semmiképp ne mássz rá a párodra, ne sajátítsd ki, ez most nem a ti ünnepetek, hanem az osztályé, ezt tiszteletben kell tartani. Az is lehet, hogy csak egyet táncol veled, aztán mindegyik osztálytársát felkéri (sőt ez lenne a helyes viselkedés).

Aztán az afterre ha mentek, bulis szerelés ami minél vékonyabb, mert valószínűleg rengetegen lesznek és nagyon meleg lesz. De gondolom, az ottani viselkedést nem kell részleteznem :)

2010. nov. 29. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!