Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Baj az, ha nem szeretem a...

Baj az, ha nem szeretem a focit és a kutyákat?

Figyelt kérdés

Ha a magyar válogatott győz, attól nem lesz jobb az életem (több a fizetésem), stb., vagy ha veszít (ami gyakoribb), attól nem lesz rosszabb.

Az meg, hogy a Fradi legyőzi az Újpestet, főleg nem érint, pláne hogy adják-veszik a játékosokat, ugyanolyan négerek játszanak mindkét csapatban.


A másik a kutyák.

Divat lett városban is a "kisgutya", társasházban, panelben, mindegy, ezzel lehet hangsúlyozni az állatszeretetet. Nyilván jó gyerekpótló, nem szuka hanem "kisslány", nem kan, hanem "kissfijú", anyuci kicsi bogara.. A Facebookon is minden második megosztás "újszülött babacicák elvihetők", "kisgutyák gazdát keresnek", nem tudom, a kutya/macska tulajdonosok ivartalanításról nem hallottak? Állítólag az a felelős állattartás része.

Szóval ez az állatbuzulás sem tetszik.



2022. nov. 25. 14:24
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne baj? Nem kötelező mindenkinek minden népszerű sportot és állatot szeretnie.
2022. nov. 25. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

1-es: Köszi!

Amikor társaságban szóbakerül, hogy huh, "mi volt a tegnapi meccsen", akkor úgy néznek rám, mint egy marslakóra, hogy "te nem tudod, hogy VB/EB/KB van??".


Hasonlóan a kutya: ismerősnek van egy kiskutyája (nem tudom milyen fajta, valami zsebcirkáló, amit lakásban tartott gyerekpótléknak tenyésztettek ki), egy ágyban alszanak, amikor rákérdeztem erre, még én voltam a rossz: "te nem szereted a kutyákat???"

(A kutyákat szeretem, a városi kutyatartást nem.)

Én majd gyereket szeretnék (lány vagyok), nem kutyát/macskát, pláne nem a város közepén a betondzsungelben..

2022. nov. 25. 14:32
 3/7 anonim ***** válasza:
95%

Ha lány létedre nem szereted a focit, az pláne nem kéne, hogy bárkit meglepjen. Hallottam régen, hogy pl. Vízi András se szereti a focit, pedig ő férfi.

Az tényleg elég visszataszító, ha gyerekként kezelik a kutyát. És valljuk be, egyáltalán nem való városba. Nem kell kifejezetten hangoztatni, hogy nem szereted, főleg olyan társaságban, de abszolút jogodban áll nem szeretni.

2022. nov. 25. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 NTBS ***** válasza:
100%
Nincs vele baj.
2022. nov. 25. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Engem sem érdekel egyik sem. Szerintem teljesen rendben van.
2022. nov. 25. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Senior Séf ***** válasza:
100%
Én még tévét se nézek már 13 éve. Bár,
2022. nov. 26. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Rühellem, hogy mindig minden a foci körül forog. Utálom, hogy sok ember csak őrjöngve és rongálva tud szurkolni.


A kérdés második része érdekes, személy szerint én szeretem a kutyákat, de attól, ha "kislány" vagy "kisfiú" lesz a kutya, a szemem rángani kezd. Illeve, hogy nem kutyaként kezelik, babakocsiban tolohatják, állandóan felkapják, holott a kutya szeretne lenn maradni a földön.

Hasonlóan, a lakásba be- vagy erkélyre kizárt kutyák esetét sem értem.

Ennél jobban már csak az zavar, ha egy tárgyra azt mondják, hogy ő.

2022. nov. 30. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!