Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Nagy szörnyeteg vagyok ha nem...

Nagy szörnyeteg vagyok ha nem szeretem a kutyákat/macskákat?

Figyelt kérdés
Ez alól kivétel a rendőrkutya meg a vakokon segítő kutya.
2015. máj. 15. 15:44
 1/10 anonim ***** válasza:
Addig nincs ezzel baj,amíg nem bántod őket. Bár én képtelen vagyok megérteni,hogy nem lehet szeretni egy kutyát..én az életemet adnám az enyéimért. :) De nem vagyunk egyformák.
2015. máj. 15. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Természetesen nem bántanám a kutyákat. Nem vagyok szadista.
2015. máj. 15. 16:03
 3/10 anonim ***** válasza:
76%
Én sem szeretem őket, és azt sem tudom megérteni, akik többre becsülik őket, mint az embereket. Lehet szeretni őket, de nem a lakásban tartani, és nem az agyon nemesített fajokat.
2015. máj. 15. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
68%

Nem vagy szörnyeteg. Én sem vagyok oda értük, de főleg a gazdáik miatt, akik nem képesek odafigyelni rájuk. Sajnos ok a veszélyes, neveletlen, szinte elvadult kutya, pedig ott áll bambán mellettük a gazdája. Érdekes módon pont kis zsebkutyák hajlamosak mindenkit megugatni, morogni, acsarkodni. Kis odafigyelés kellene csak, de a gazdájuk sz@#ik rá. Ez nem a kutya hibája, de attól még bizalmatlan vagyok velük szemben.

Tisztelet a kivételnek.

2015. máj. 15. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Én sem vagyok túlzottan oda értük. Persze van amelyiket aranyosnak látom, meg eszembe nem jutna bántani, de nem tartanék soha.
2015. máj. 15. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Alapjábavéve semleges vagyok amúgy. Amikor kifejezetten bosszankodok az az amikor legtöbb gazdi az utca közepére hagyja pottyantani a kutyát, és továbbmegy, hogy jól van az úgy.
2015. máj. 15. 18:39
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Azon nem csak te bosszankodsz,hanem mindenki. De te is jól tudod,hogy erről nem a kutya tehet. :)

Én nagy kutyás vagyok, és bizony én is sokat léptem bele más kutya sz..rába,amikor az én kutyámét szedtem össze..legszívesebben az arcába kenném annak,aki otthagyja. Pont ezért van megbélyegezve az összes kutyás. :/

2015. máj. 16. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem szabadna ennyire általánosítani. Aki nem szedi össze a kutyája után az ürüléket, az a papírzsebkendőt sem dobja a kukába és a rágóját is a járdára köpi. És ezeket kutya nélkül is meg lehet tenni. A kutyások között is ugyanolyan arányban vannak bunkók és igénytelenek, mint a nem kutyások között.
2015. máj. 16. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
A macskák,hát igen, sokan nem szeretik őket nekem mégis belopták a szívüket a lelkembe😻😻😻😻💖💖💖💖💋💋💋💋☺☺☺☺
2018. okt. 10. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Told a tányérod szélére!
2019. szept. 19. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!