Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Az LMBTQ-sok, miért nem...

Drakula kérdése:

Az LMBTQ-sok, miért nem itélik el az ilyesmit?

Figyelt kérdés

Például ezt. [link]


Ezt nem rég mutatták egy ilyen kérdésben, mire a következő reakciok érkeztek:


-A rudtánc nem szexuális jellegű.

Ami elég nagy hülyeség ha figyelembe veszük, hogy a rendezvény a szexuális másságért indult.

-Vagy tagadtág.

Ez érthető amugy ugyanis a kérdés elején nem volt forrás.

-Vagy azzal jőnnek hogy a jobb oldaliakat nem zavarja ha ez heteroban történik.

Ez viszont

1. Általánositás.

2. Ez forditva el monddható a baloldalrol is.


Mikőzben ezeketnéztem nem nagyon értettem hogy miért nem mondott senki olyat hogy "LMBTQ-s vagyok, de ezzel nem értek egyet" vagy valami hasónlot.

Tisztázzuk én tudom hogy az lmbtq-nak nem ez a célja és hogy ezek elszigetelt esetek, de akkor miért nem mondanak ellene semmit? Pont az ilyen hallgatásoknak köszönhető ha a másik oldalhoz csatlakoznak néhányan...



2022. aug. 9. 12:56
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

#20

"Én nem mondtam hogy a pride résztvevőinek melegnek kell lenniük. Én azt mondtam hogy a rendezvény a szexualitásról szólt."

Nem, azt mondtad, hogy ha X dologról szól, akkor ott minden és mindenki X dolog értelmében értelmezhető.

Mivel az állításod az, hogy mivel egy ilyen rendezvényen rúdtáncolnak, ezért az is a szexről szól.


Vagyis ha ilyen rendezvényen fehérek vannak, akkor azok szerinted igazából feketék.


"Ez volt az egyik."

Nem, olvasd nyugodtan vissza, sosem említetted, hogy a rúdtáncnak mihez van köze, arról beszéltél, hogy a rendezvény milyen.


"Nem minden csak az aminek van köz ismert szexuális vátózata."

Áh, szóval amikor fagyizni viszed a 6 éves kislányod, akkor szopni tanítod.

Értem.


Gratulálok, tényleg okos vagy. :DDD


"Mondod te aki szerint a Pride az nem a szexualitásról szól..."

Abban az értelemben nem, ahogy te mondod, hogy egymást b*sszák meg az emberek az utcán, mivel ezt állítod.


"Ezek jók?"

Igen, nagyon jól bemutatják, hogy mennyire nem tudsz érvelni, amikor pride-ról beszélsz és tök más felvételeket hozol.

Bizonyíték, hogy szívesen hazudsz a továbbiakban is. :)

2022. aug. 10. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:

"Nem, olvasd nyugodtan vissza, sosem említetted, hogy a rúdtáncnak mihez van köze, arról beszéltél, hogy a rendezvény milyen."

A 10-es és a 18-asban emlitettem.

"Áh, szóval amikor fagyizni viszed a 6 éves kislányod, akkor szopni tanítod.


Értem."

Érted a fenét, egy fagyizó nem hirdeti a szexualitást és nincsenek benne női alsónemüt hórdo télapok.


Ha mondjuk a gyerek egy sport parkban csinálná ezt szoknya nélkül, akkor az már a sportban van értelmezve.


"Abban az értelemben nem, ahogy te mondod, hogy egymást b*sszák meg az emberek az utcán, mivel ezt állítod."

Én nem mondtam hogy szexelnek, azt mondtam hogy a szexre utaló dolgokat csinál néhány KIVÉTEL mint Pl. A rúdtánc, a riszálás, valamint a bőr rucik.

már megint olyasmit raksz a számba amit nem mondtam, ezért is felesleges veled vitáznom hiszen te konkrétan már a saját állitásaiddal vitatkozol.


"Igen, nagyon jól bemutatják, hogy mennyire nem tudsz érvelni, amikor pride-ról beszélsz és tök más felvételeket hozol.


Bizonyíték, hogy szívesen hazudsz a továbbiakban is. :)"

1. Ez nem hazugság, ezek valós felvételek.

2. Én az egész mozgalomrol beszéltem, ez a pride-os eset egy érv volt amit nem fogadtál el ezért hoztam más érveket. Ezeket meg csak simán nem vizsgálod meg.

2022. aug. 10. 16:06
 23/23 A kérdező kommentje:

Amugy én ezt a kérdést nem egy ironiának szántam, én tényleg kiváncsi vagyok hogy a mozgalom nagyobb aktivistái miért nem tesznek legalább annyit hogy videoban elitélik az ilyesmiket?

A mozgalomnak egyértelmüen az LMBTQ emberek elfogadtatása a célja akik közé viszont nem tartoznak a pedofilok. Volt alkalmam beszélni olyannal közülük aki azért csatlakozott mert a falujában a szűlei nem fogadták el.

Na már most, az ilyen dolgok mint pl, az a kettő video, marhára gátolja csoport haladását így célszerübb lenne ha elhatárolodnának tőle nyilvánosan.

Ők ezt azért nem teszik mert a többségük nem tud róla vagy azért mert nem akarnak tudni róla?

Engem ez tényleg érdekel, nem szidni akarom őket csak nem értem is örülnék ha valaki elmagyarázná ahelyet hogy "hülye, fasiszta, keresztény birka" jelzőkkel látna el.

2022. aug. 10. 16:24
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!