Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Szerintetek néhányan miért...

Szerintetek néhányan miért mennek előre a sorban mindenféle mondvacsinált indokkal?

Figyelt kérdés
Előre mennek, hogy megnézik a kirakatot, megnézik mit lehet kapni, aztán ott is felejtik magukat. Persze mikor szólok, hogy ne felejtse ott magát, betolakodva mások elé, akkor még neki áll feljebb. Pedig én direkt azért megyek oda, hogy szóljak neki ezért, hogy figyelmeztessem az illemre.
2022. jún. 12. 23:59
 1/4 anonim ***** válasza:
89%

bunkosagbol

amolyan önző felfogás es közben hu de okosnak is hiszik magukat es azert lesznek idegesek, mert azt hiszik nem buknak le🤣

Multkor hasonloba belefutottam, es szoltam, erre megkaptam, hogy oh mar milyen aggressziv kismalac vagyok es hogy nem tudok egy kis kegyet gyakorolni.

Az illető kiseroje meg majd elsüllyedt szegyeneben, mert ő viszont szinten rajott, hogy akivel van az szandekosan trukkozgetett, hogy elorebb jusson.

2022. jún. 13. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
89%

Ez általában az idősebb nők szokása... (tisztelet a kivételnek, illetve másoktól is láttam már, de tőlük a legtöbbet).

Igen idegesítő dolog. Hogy miéfrt csinálja? Hát nem egyértelmű? Tolakszik, csak költ hozzá egy ideológiát, egyrészt mert magát is áltatja vele, másrészt meg, hogy jobban elnézzék neki az emberek.


Kedvencem még, amikor egy sor áll minden ablakhoz (oda megy a következő, ami felszabadul legközelebb), és ő meg fogja magát, és mindenki elé megy, beáll az egyik ablakhoz. "Nem vettem észre, nem értettem, nem tudtam, hogy így állnak sorba, jajj."

2022. jún. 13. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Öregek szokása, elhitetik hogy véletlenül vagy tudatlanságból csinálják, az igazság hogy direkt tolakodnak. Nálunk még sorban állós posta van, szoktak jönni az öregek hogy nagyon sietnek vagy csak úgy beállnak valaki elé. Én mindig szólok, vérig sértődnek, de az a baj hogy a többi ember nem szól rájuk.
2022. jún. 19. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

nem szólva a buszról...amíg mennek a járdán, utcán csak vánszorognak, csoszognak csiga tempóban. segítséget is kérnek, hogy valaki karolja már át stb.

megjön a busz s úgy rohannak előre tolakodva, mint az amerikai futbalosok. mindenit lökdösnek s ilyenkor bezzeg nem egy kis törékeny öreg nénike. rengetegszer volt már ilyen. AZ A RÖHEJ H ELEVE MINDENKI ELŐRE ENGEDI ŐKET!!!

de ha nem mert mondjuk totál idegen s csak átfutóban kell utaznia valakinek s valóban nem tudja h majd a nyanyák is megjelennek akkor bezzeg csiga lassúan előre tolakodik s a szerencsétlent megjatszva tetü lassan megy fel a buszra.


röhejesek!

2022. júl. 5. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!