Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » A vadászoknak mi köze van...

A vadászoknak mi köze van hozzá, hogy én mikor túrázok az erdőben?

Figyelt kérdés

Nemrégiben elkezdtem fejleszteni a személyiségemet. Meditálok, olvasok, sokkal pozitívabb vagyok, azonban észrevettem, hogy az emberek szeretnek belém állni. Egy ismerősöm szerint a jó kisugárzáson bizonyos emberek szeretnek élősködni.


Elhatároztam, hogy előbb jól felmérem az embereket, és csak ha szimpatikus valaki, akkor állok vele szóba. Mentem az erdőben és jött szembe 2 vadász. Ellenszenvesek voltak, de én kényszeres odaköszöntem illedelmesen. Erre az egyik vadász mondja, hogy ilyenkor veszélyes sétálni. Mondom neki, hogy mindig veszélyesen. Erre ő megkérdezi, hogy hány óra van. Közöltem, hogy nem tudom. Azt válaszolta, hogy 5 óra (minek kérdezi meg, ha tudja?), ilyenkor balesetveszélyes, nem kéne kolbászolnom, a vadászok szoktak ilyenkor kint lenni. Ezt mondta. Megakartam neki mondani, hogy akkor sétálok, amikor akarok, nem tilos (egyébként is már hazafelé jöttem). Már a nyelvemen volt, de megint jöttek a hülye gondolatok, hogy jajj ez túl durva, megsértem ezzel, stb. Gyerekkoromban bármilyen bunkóságra visszaakartam szólni, édesanyám mindig lecseszett, hogy ne szólj neki vissza, hagy rá.


Kíváncsi lennék, hogy ti mit reagáltatok volna erre.


2022. márc. 9. 19:27
1 2 3 4
 31/35 A kérdező kommentje:

30.: Örülök, ha figyelnek az erdőre, és távol tartják a bűnözőket. Az agancsozók közt vannak igen aljadékok, akik a csapásokra drótokat feszítenek ki.


"Ennyi, és nem több. Túlreagáltad az egészet."


Hát majd meglátjuk. Ha legközelebb is találkozok velük, és nem fognak kötkedni, akkor azt fogom mondani, hogy igazad volt. De egyelőre túl korai bármit is kijelenteni.

2022. márc. 10. 11:20
 32/35 anonim ***** válasza:
100%
Csak mondom, hogy a wishful thinking alapján újra meg fognak állítani... Mert ezt tükrözöd magadról, a kihívást.
2022. márc. 10. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 A kérdező kommentje:
És mit fognak csinálni? Újra elmondják ugyanazt, és megkérdezik megint, amire már válaszoltam nekik?
2022. márc. 10. 12:59
 34/35 anonim ***** válasza:
Sajnos nincs kristálygömböm, nem tudom megmondani neked. :)))
2022. márc. 10. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
100%

"Az első leckém volt, bár vitáknál is alap dolog, hogy nem személyeskedünk (primitív emberek ismertetője)


"Azt sem értem amúgy, hogy miért kell ilyen paraszt válaszokat írni."

2022. márc. 10. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!