Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » A vadászoknak mi köze van...

A vadászoknak mi köze van hozzá, hogy én mikor túrázok az erdőben?

Figyelt kérdés

Nemrégiben elkezdtem fejleszteni a személyiségemet. Meditálok, olvasok, sokkal pozitívabb vagyok, azonban észrevettem, hogy az emberek szeretnek belém állni. Egy ismerősöm szerint a jó kisugárzáson bizonyos emberek szeretnek élősködni.


Elhatároztam, hogy előbb jól felmérem az embereket, és csak ha szimpatikus valaki, akkor állok vele szóba. Mentem az erdőben és jött szembe 2 vadász. Ellenszenvesek voltak, de én kényszeres odaköszöntem illedelmesen. Erre az egyik vadász mondja, hogy ilyenkor veszélyes sétálni. Mondom neki, hogy mindig veszélyesen. Erre ő megkérdezi, hogy hány óra van. Közöltem, hogy nem tudom. Azt válaszolta, hogy 5 óra (minek kérdezi meg, ha tudja?), ilyenkor balesetveszélyes, nem kéne kolbászolnom, a vadászok szoktak ilyenkor kint lenni. Ezt mondta. Megakartam neki mondani, hogy akkor sétálok, amikor akarok, nem tilos (egyébként is már hazafelé jöttem). Már a nyelvemen volt, de megint jöttek a hülye gondolatok, hogy jajj ez túl durva, megsértem ezzel, stb. Gyerekkoromban bármilyen bunkóságra visszaakartam szólni, édesanyám mindig lecseszett, hogy ne szólj neki vissza, hagy rá.


Kíváncsi lennék, hogy ti mit reagáltatok volna erre.


2022. márc. 9. 19:27
1 2 3 4
 11/35 A kérdező kommentje:
Szerintetek a földút semmilyen esetben sem minősülhet közútnak? Nézzétek meg a google maps-en, ez jelöli is a közutakat!
2022. márc. 9. 20:36
 12/35 anonim ***** válasza:
100%
Az előbb még turistaút volt..
2022. márc. 9. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
100%
Ha a földút és a turistaút szerinted ugyanazt jelenti, akkor nem is csak a jogszabályi ismeretek terén vannak komoly hiányosságaid :/
2022. márc. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
100%
Na mindegy... itt mi max szépek lehetünk, okosak nem... 😂😂😂😂
2022. márc. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 A kérdező kommentje:
12.: Jogos. Elsőre turistautat írtam, de megnéztem mapsen, és ez közút.
2022. márc. 9. 20:45
 16/35 anonim ***** válasza:
100%

"Azt sem értem amúgy, hogy miért kell ilyen paraszt válaszokat írni. "

Ilyen suttyó kérdésre milyen választ vársz?

2022. márc. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
100%

"Nemrégiben elkezdtem fejleszteni a személyiségemet..."


Jóval korábban kellett volna kezdeni.

2022. márc. 9. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 A kérdező kommentje:

19.: Folyamatban van. Rám is fér. Az első leckém volt, bár vitáknál is alap dolog, hogy nem személyeskedünk (primitív emberek ismertetője), hanem lehetőség szerint érdemi kritikát adunk.


Szóval be is másolok egy ilyet:

Közutak és közúti szakaszok Szolgáltatási osztály

Autópályák, autóutak és ezek csomóponti ágai I.

I. rendű főutak II.

II. rendű főutak és az összekötő és mellékutak,

ha az ÁNF * >5000 E/nap III.

Összekötő és mellékutak,

ha az ÁNF * = 2000-5000 E/nap IV.

Összekötő és mellékutak,

ha az ÁNF * <2000 E/nap V.

Gyalog- és kerékpárutak VI.

Földutak VII.


Várom a cáfolatokat!

2022. márc. 9. 20:59
 19/35 anonim ***** válasza:
100%
Houston...we have a problem! 😂
2022. márc. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 A kérdező kommentje:

[link]


Tessék, itt tájékozódhattok. Térkép a közúthálózatról. Ez megmutatja, hogy mely kiépítetlen út és földút minősül közútnak. Szóval milyen alapon mondta meg a vadász, hogy mit kéne csinálnom és mit nem?

2022. márc. 9. 21:07
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!