Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Csak én érzem ezt furcsának a...

Csak én érzem ezt furcsának a moziban?

Figyelt kérdés
Minden második nap járok moziba vagy budapesti Aréna Plázába vagy a budapesti Westend plázába. Főként az utolsó vetítésekre ülök be. Viszont a kisebbség állandóan zavarja a filmet. Sokszor szóltam már rájuk és akkor jönnek a fenyegetések, hogy film után mi lesz velem meg a kocsimmal stb. Meg, hogy megvárnak stb. A mozisok nem csinálnak semmit velük... Nem lehet ilyenkor valamit csinálni, mivel ez szabálysértés... Ugyanilyen, ha pl valaki felvenné a filmet. Akkor tudnak rendőrt hívni? Szerintetek?

2022. febr. 11. 18:54
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Utolsó… ne add már el úgy a moziélményt, mintha mindennapos lenne a cigány balhézás meg, ha minden terem koszos lenne. Amúgy kiváncsi vagyok otthon miképpen építész vetélytársat a 18-szor 24 méteres, ívelt IMAX vászonnak:D Vagy a 270 fokos, 3 vásznas ScreenX teremnek:)
2022. febr. 20. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
40%
11-es, nyilván király a hatalmas képméret, meg az IMAX élmény, csak egy film még ettől önmagában nem lesz jó. Egyébként is engem a filmekben elsősorban a sztori fog meg és nem a látvány. A 3d, IMAX meg a bitang nagy kép kb 10 perc után nem tud önmagában lekötni, az csak hozzátesz az élményhez, de ehhez a filmnek kell jónak lennie. Ha viszont jó egy film az otthon is elég jó, és jobban bele is tudok mélyedni, mint egy moziban, ahol a mellettem űlő bűzös dezodorát, vagy csámcsogását kell végig elviselnem, vagy azt, hogy az előttem ülő feje kitakarja a fél képet, amellyekkel szépen el is van b@szva az egész moziélmény. Persze az is számít ki milyen filmet szeret. Én egy jó drámát többre tartok, mint a legütősebb kaland-akció-szuperhősös baromságokat, amik látvány nélkül valóban értéktelen silányságok.
2022. febr. 20. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Értjük. Tehát szellemileg az egyszerű filmfogyasztó polgár felett állsz. Hiszen intellektuálisabb műfajt preferálsz az „agyatlan“ popcorn mozik helyett.
2022. febr. 20. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
40%
13-as, ha valaki csak az "agyatlan popcorn mozikat" kedveli akkor az szerinted mennyire magas intellektuális színvonal? Nem azt mondom, hogy nem lehet ilyet megnézni, de nem tudok róluk ódákat zengeni, és igazából gyártósori tucat alkotások irgalmatlan összegekből. Most ezeket hova dicsérjem?
2022. febr. 21. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
12 es akkor nézél drámákat ha neked az a jó nem pedig a blockbuster féle filmek az a te bajod hogy nem jársz már moziban pedig sokkal jobb filmet nézni ott mint otthon
2022. márc. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!