Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Csak én érzem ezt furcsának a...

Csak én érzem ezt furcsának a moziban?

Figyelt kérdés
Minden második nap járok moziba vagy budapesti Aréna Plázába vagy a budapesti Westend plázába. Főként az utolsó vetítésekre ülök be. Viszont a kisebbség állandóan zavarja a filmet. Sokszor szóltam már rájuk és akkor jönnek a fenyegetések, hogy film után mi lesz velem meg a kocsimmal stb. Meg, hogy megvárnak stb. A mozisok nem csinálnak semmit velük... Nem lehet ilyenkor valamit csinálni, mivel ez szabálysértés... Ugyanilyen, ha pl valaki felvenné a filmet. Akkor tudnak rendőrt hívni? Szerintetek?

2022. febr. 11. 18:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
78%
Ezért nem járunk mi moziba. Meg a térdig erő szemét miatt, amit a kedves vendégek hagynak a sorok között.
2022. febr. 11. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
78%

Nekem már önmagában a zabálás is visszataszító....


Régen nem volt kaja, legfeljebb mozis perec az előadás előtt. Mégse haltunk éhen. :-D


Most meg ez a folyamatos zörgés-rágcsálás-böfögés...


Nem is járunk már moziba.

2022. febr. 11. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
66%

Senki nem mer szólni nekik.

Minek jársz 2naponta moziba?Ott dolgozol?

2022. febr. 11. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Nem tudok vagy tudna mozi valamit csinálni?
2022. febr. 11. 19:51
 5/15 anonim ***** válasza:
88%
Tegyél panaszt írásban a mozi vezetésenel.
2022. febr. 11. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
84%
Én is Westendbe jártam tavaly nyárig, amikor egyszer odáig fajult, hogy hangos szóváltások után leköpték egymást és majdnem osszeverekedtek. Azóta csak művészmozikba járunk: Toldi, Cirkó, Művész nincs messze. Ráadásul a Cirkóban tilos enni, úgyhogy ott még rágcsáláshang sincs.
2022. febr. 12. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
38%
Egyáltalán honnan van ezeknek ennyi pénzük és idejük?
2022. febr. 12. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Én se tudom...
2022. febr. 14. 18:53
 9/15 anonim ***** válasza:
Megdöbbenve hallom ezt. Évente 30-szor biztosan megfordulok moziban és ezidáig csak egyszer volt komolyabb szóváltás renitens társaság miatt. Összesen szerintem kb 5-6 alkalom lehetett az évek során mikor egyáltalán szólnom kellett. Corvint próbáltad már? Vagy Sugár? Kényelmesebbek, mint a CC. Bár igaz, hogy az Aréna CC IMAX és ScreenX miatt megkerülhetetlen.
2022. febr. 14. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
31%
Miért jár még egyáltalán bárki is moziba, meséljétek el. Viszonylag olcsón össze lehet hozni egy valamire való házimozit. Veszel egy tv-t meg ha fontos egy hangrendszert és jónapot. Ha nagyon moziélményre vágysz akkor meg vegyél egy projektort. Engem sose az érdekelt mekkora a képernyő, vagy hogy dübörög a hang, hanem az, hogy jó-e a film vagy se. Ha nem akarsz torrentezni mert az mekkora nagy bűncselekmény akkor meg előfizetsz a netflixre, vagy mozicsatornákra. Még mindig jóval kevesebből jön ki mint 2 naponta mozijegyet venni és nem kell elviselni a gypsyk hőzöngését, órákig ülni egy ótvaros, ágyipoloskás székbe, meg hallgatni mások kommentárját, telefonját, meg zacskócsörgését. Tiszta mazochizmus.
2022. febr. 19. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!