Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Mennyire tartod furcsának,...

Mennyire tartod furcsának, vagy mennyire zavar, ha valaki túlzottan udvarias?

Figyelt kérdés
2021. jan. 23. 22:04
 1/5 III. A nagy károly ***** válasza:
87%
Egyáltalán nem zavar. Az udvariasság egy jó tulajdonság
2021. jan. 23. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
83%

Gratulálok a szüleidnek...

Nagyon szomorú, hogy mostanában furcsa az udvariasság.

2021. jan. 23. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Vagy-vagy.Vagy tényleg ennyire különleges ez az ember,vagy nagyon-nagyon jól megtudja magát játszani.Én azt hallottam hogy tartani kell attól az embertől aki túlságosan kedves,mert lehet pszichopata is,lásd Ted Bundy.
2021. jan. 23. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Néha kényelmetlen tud lenni. Egyszer annyira rámászott egy eladó, hogy nem tudtam eldönteni, hogy muszáj neki eladni vagy azt lesi, hogy nem lopni jöttem-e.

Meg attól is furcsa a túlzás, akiről tudod, hogy hiteltelen. Bár tény, hogy a hiteltelen emberektől sokszor rosszabb, ha hitelesek.

2021. jan. 23. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen, itt a kérdező szerintem is azokról kérdez, akik gyanúsan és hiteltelenül udvariasak. Mintha akarnának valamit tőled, amit te nem akarsz... Ezek általában nem őszinték, és ki akarnak használni. De persze, az is lehet, hogy csak nincsenek tisztában azzal, hogy mit illik, és mit nem.

(Odamegy a c. a vonatot indító forgalmistához:

- Állomásfőnök úr, drága állomásfőnök úr, nem lenne egy cigarettája?

A forgalmistának hízeleg, hogy állomásfőnöknek nézték, és ad egy szálat.

- Drága állomásfőnök úr, nem tudna esetleg tüzet is adni?

Ad neki. A c. szív egyet lehunyt szemmel, kifújja a füstöt, aztán megkérdezi:

- Na mi van, öccsém? Te vagy itt a bakter?)

2021. jan. 25. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!