Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Miért tartják az emberek...

Miért tartják az emberek furcsának és miért bámulnak meg bennünket? A barátnőmmel aki kissé magasabb (6cm). Én 180 vagyok, és azt gondolom ez a magasság különbség még elmegy.

Figyelt kérdés
2009. okt. 25. 08:38
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Az emberek, főleg Magyarországon, mindent megbámulnak és kibeszélnek, ami egy kicsit is eltér az átlagtól. Én pl. kövér vagyok, és volt egy elég vékony barátom, minket is úton-útfélen úgy néztek, mint egy szörnypárt. Ne törődj az ostoba emberekkel, szeressétek egymást, ha ez a kis különbség titeket nem zavar. :)
2009. okt. 25. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Bizony, ne törődjetek velük. :)

Én is kövér vagyok, van párom, mackós típus, minket is megbámulnak, de nem érdekel, boldog vagyok vele, akinek meg nem tetszik tehet valamit. :))

2009. okt. 25. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
92%

Szia!


ÉS?? Mit számít , ha szeretitek egymást? Ismerek olyan házaspárt, ahol a férfi 2 fejjel alacsonyabb és boldogok. Elég szép magas a barátnőd, ez tény, de ha szeretitek egymást , ez legyen a legnagyobb problémátok!

2009. okt. 25. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Azért,mert ez a magasságkülönbség már nem az elmegy kategória,mert eleve már a fiúnak kellene magasabbnak lennie.De ha a te barátnőd nőnek tudja érezni magát melletted,te meg férfinek magad mellette,akkor semmi probléma,hagy bámuljanak.Szegény bnődnek se lehet könnyű így pasit találni,sztem ő is örül,h legalább egy 180centist talált végre:D
2009. okt. 25. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ugyan, hadd bámuljanak, gondolj arra, hogy szegényekkel nem történik semmi érdekes, valamit bámulni kell :P Én már észre se veszem, ha megbámulnak - régebben zavart. Bár én _választottam_ a nem átlagos külsőt, úgyhogy "meg is érdemlem," hogy bámulnak :D - Ti meg "kaptátok" :D De milyen hülyeség ez már most amiatt a 6 centi miatt ne jártatok volna? Ismerek olyan párt, ahol a fiú egy fejjel alacsonyabb. Nem mondom, hogy nem fura, de gyorsan meg lehet szokni :) Nekem a 164 centimmel nem volt ilyen gondom, hogy a srác alacsonyab lett volna, de szerintem ez nem lehet akadálya a kapcsolatnak.
2009. okt. 25. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Kicsit későn válaszlok:D


Én is magasabb vagyok a barátomnál,és igen minket is bámulnak.Nem érdekel,bámuljanak azért van a két szemük:)Látják hogy boldogság van és szerelem már 3 éve:)

Nekik meg semmi érdekes nincs az életükbe:)

2010. febr. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!