Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Mennyire csináltam hülyét...

Mennyire csináltam hülyét magamból ha egy régi baráttal barátként viselkedtem, de kiderült ö nem is emlékszik rám?

Figyelt kérdés

Szolgáltatás miatt mentünk hozzá, feleségem autóját szerelte volna. 15 éve nem láttuk egymást, elötte középiskolai osztálytársak, haverok voltunk, majd heti szinten összefutottunk. Aztán sokévig nem.

Amikor most odamentünk régi barátként kezeltem, bemutattam a feleségemet is. Majd utána bátyámtól hallottam, hogy azt se tudta ki vagyok, miért viselkedek így vele? Azt hitte örült vagyok. Pedig a nevemet is mondtam, nem értem az egészet.

Inkább nem is vittük oda a kocsit aztán. Tök hülyének érzem magam azóta.


2021. aug. 11. 15:05
 1/5 anonim ***** válasza:
100%, hogy az volt, akire gondolsz?
2021. aug. 11. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A válasz: nagyon is.
2021. aug. 11. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Persze hogy az volt, regen oda jartam hozza mindig, osztalytarsak voltunk
2021. aug. 11. 21:32
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a szitut elég nehezen tudom elképzelni. Én is bő 15 éve érettségiztem, még azokat az osztálytársaimat is felismerem, akikkel egy büdös szót se beszéltem a gimis évek alatt, nem hogy a valahai egyik legjobb barátomat. Itt vagy az ő fejében van nagyon-nagyon komoly gond, vagy a tiedben, mert normális emberek között ilyen nem létezik.
2021. aug. 12. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem voltunk legjobb barátok!
2021. aug. 12. 15:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!