Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Ha valaki rossz helyesíró...

Ha valaki rossz helyesíró diplomás létére, az ciki?

Figyelt kérdés

Magamról lenne szó.

Amikor a szakdolgozatomat irtam egy nyelvtan tanárnak átkelet néznie és javítgatnia a hibáimat.


Valahogyan én nem "éreztem" rá a helyesírásara.



Persze ilyen e-mailt meg hasonlót könnyű, mert a gép javítja a hibáimat.


2021. aug. 5. 14:19
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
93%

"Nekem volt egy kollégám, aki autista volt. Nem tudott egész életében leírni egy hiba mentes mondatot sem. Mégis havi 1,5 milliós fizetése volt, vezető tervezőmérnökként."

- És? Ha nekem volt egy kolléganőm akinek nem voltak kezei viszont lábbal sokkal jobban gépelt mint más kézzel akkor azt mondod, hogy nincs szükség kezekre?


"A gond az hogy nem szeretek olvasni."

- hát akkor ráadásul még műveletlen is vagy. Nem reklámoznám nagyon a helyedben.

2021. aug. 5. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Olvass olyan szakirodalmat, ami érdekel. Én is azt teszem. Életemben nem olvastam el egy kötelező olvasmányt se, se más hasonló jellegű irodalmat. Viszont 70 évnyi Rádiótechnikán már átragtam magam (évenként úgy 600 oldal), illetve minden nap olvasok az interneten olyan írásokat, amik érdekelnek. A műveltségnek meg semmi köze nincs az olvasáshoz.
2021. aug. 5. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
A magyar újságírók kb. 90%-a sem tud helyesen írni.
2021. aug. 5. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Igen, eleg gaz, ha az ember nem tud megfelelo minosegu irast kesziteni. Az, hogy egybe vagy kulon kell valami szot irni, kevesbe szamit.
2021. aug. 6. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Ha nem diplomás, akkor is ciki.
2021. aug. 9. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!