Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Szólni kell a másiknak, hogy...

Szólni kell a másiknak, hogy túlsúlyos?

Figyelt kérdés
2021. máj. 22. 05:48
A kérdező szavazást indított:
igen
nem
37 szavazat
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
95%
Mert szerinted van, aki nem tudja?!
2021. máj. 22. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Van az a kategória, aki hormonprobléma vagy más betegség miatt nem tud fogyni, őket csak feleslegesen megbántod, ha rámutatsz, hogy szerinted túlsúlyosak.

A másik kategória, aki hanyagságból és lustaságból kövér, tőlük azt a választ fogod kapni, hogy ők így érzik jól magukat és tökéletesen boldogok - egyébiránt pedig semmi közöd sincs hozzá.

Egyszóval, nem, nem fontos, hogy bárki figyelmét felhívd arra, hogy az illető terebélyes.

2021. máj. 22. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
82%

Ha extrém helyzet van. Mondjuk egy hónap alatt felszedett 10 kilót akkor igen. Kell. Lehet nem érzékeli (vagy nem annyira) saját magán. Nekem is szóltak anno h megseggesedtem.

Ha valakit látsz az utcán nyilván nem fogsz oda menni, hogy "Szia, szólok, hogy elhíztál. Szivesen."

2021. máj. 22. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
14%

"egyébiránt pedig semmi közöd sincs hozzá"

Nagy átlagban éppen van köze hozzá, lefogja az egészségügy forrásait és eszközeit.

2021. máj. 22. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
87%
#4 neked az egs.ügy lefoglalása a mániád. Megsúgom vékonyan is lehet magas cukrod, magas vérnyomásod és hormon problémád.
2021. máj. 22. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Örülök, hogy itt ilyen jól sikerült. A való életben bizony szólnak. Szól a munkaadó, a jót akaró barát, az idegen és aki nem bírja nézni, az is szól. Köszönöm a válaszokat.
2021. máj. 22. 21:07
 7/17 anonim ***** válasza:
20%

Néha igen, kell szólni.

Nálunk a munkahelyen egy erősen túlsúlyos lány mini szoknyába járt, meg top fölsőbe.

Sokszor jöttek hozzánk tárgyalásra külföldiek.

Ő szolgálta föl az ücsit, meg a pogit.

Igen igen néztek nagyokat.

Persze volt egy, akinek annyira tetszett, hogy alig bírt magával.

Még a homloka is verejtékezett.

2021. máj. 24. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
81%
Alapvetően ezt csak egy esetben tudom elképzelni. Közeli barátság, jó viszony esetében, ha valaki rövid idő alatt látványosan meghízott. Már csak azért is, mert én például nassolok, ha mentálisan rossz passzban vagyok. És alapból van rajtam túlsúly. Volt már olyan, hogy nem vettem magam észre… Rossz életszakasz. Lejtő. Jól jött, hogy valaki felhívta a külső változásra is figyelmem. Mert oke, hogy volt/van rajtam alapból felesleg, de van egy határ azért.
2021. máj. 24. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
10%
igen kell! aki dagadt az dagadt!
2021. máj. 25. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Világ életemben körévnek hittem magam. Volt egy rövid időszak, amikor éppen egy fugyókúra végén 78kg voltam (178 cm vagyok, férfi), de egyáltalán nem tudatosult bennem, hogy én most épp nem vagyok kövér. Évekkel később (mikor már megint kövér voltam) egy akkoriban készült fényképen láttam, hogy b.sszus, én tök normálisan néztem ki. Senki sem szólt, hogy nem vagyok kövér.
2021. máj. 25. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!