Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Túlsúlyos lányként merjek...

Túlsúlyos lányként merjek kétrészes fürdőruhát felhúzni?

Figyelt kérdés

Huszonéves vagyok, soha nem volt rajtam kétrészes, mert bár sportolok és igyekszem odafigyelni magamra, van rajtam sok plusz kiló.

A párommal megyünk nemsokára olyan helyre, ahol fürdeni és lehet és ő azt mondta, szeretné, ha kétrészest vennék és ne törődjek azzal, más mit gondol.

Én is nagyon szeretnék ilyet húzni, de kevés az önbizalmam és félek, higy megbámulnak, esetleg be is szólnának, amit nagyon megalázónak éreznék főleg a párom előtt és csomó bunkó megjegyzést olvastam már ilyen témában az oldalon is.

Emiatt nem merek bikinit venni.

Ti mit gondoltok, amikor egy túlsúlyos lányt láttok bikiniben?

Linkelek egy hasonló alkatú nőről képet, direkt nem egy előnyös, retusált beállítást:

[link]


Kérlek, ha negatív véleményetek van, azt is normálisan fogalmazzátok meg, nagyon sok beszólást kaptam már, így is alig van önbizalmam.


2018. márc. 2. 12:11
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha a párod szeretné és Te is gondolkodsz rajta, szerintem vedd fel a bikinit! Az önbizalmadnak jót fog tenni, a párodnak meg örömet okozol. Másokkal meg ne törődj. Sportolj, formáld magad és legyél büszke minden kis javulásra is.
2018. márc. 2. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Termėszetesen első körben azt nėzd amit te akarsz. Ha tetszik akarod vedd fel.
2018. márc. 2. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
84%

Nyugodtan felveheted. Majd nézz széjjel és meglátod hogy lesznek ott jóval vastagabb, husisabb nők is.

Azt hogy ki mit mond , ne foglalkozz vele.

Ha meg is bámulnak vagy megnéznek, az azért van mert sok embernek tetszik a kövér nő.

[link]

2018. márc. 2. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ilyen jellegű szoknyás bikinim van.

[link]

[link]


Nyilván én nem ilyen szexin letolva hordom, hanem köldök magasságában, valahogy így:

[link]

Csak nem ilyen szűk izével, hanem a fent linkelt fodrosabb szoknyaszabással nyilván. :)


Szintén párom kedvéért, de ez nagyon bevált nekem, sokkal inkább, mint azok a magas derekú vackok, amiket nyomatnak a túlsúlyos nőknek. Nem érzem magam rosszul, hogy úristen ki bámulja a hurkáimat. Hasban, combban a leginkább kényeset takarja. :)

2018. márc. 2. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Na, konkrétan ilyen az én szoknyám, találtam képet. :)

[link]

[link]

[link]

Csak én rendes - számomra előnyös - bikinifelsővel hordom, nem ilyen hosszított izével.

2018. márc. 2. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Simán felveheted, sokan járnak így. Még kövérebben is.

Nyilván sok embernek meglesz a véleménye, de ezt nem fogják mondani, ha nem viselkedsz kihívóan.

Legyél a pároddal, akkor nem hiszem, hogy bárki is beszólna.

2018. márc. 2. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Olyan fürdőruhát vegyél fel,amiben jól érzed magad. A párod kedvéért se vegyél olyat fel,amiben nem érzed magad jól. Ő se szeretné,hogy rossz kedved legyen,elvégre szórakozni mentek. Ilyen helyeken nem szoktak amúgy beszólogatni,legalábbis én nem tapasztaltam ilyet senkitől nem hallottam még,hogy szóban bántották volna. Azt igen,hogy kuncoktak a háta mögött,de ne foglalkozz vele. Ha zavar a súlyod tegyél ellene,ha nem akkor ne foglalkozz másokkal. Bár a kérdésedből gondolom zavar a súlyod,viszont akkor mindenképp a kényelemre törekedj neked mi a jó. Emlékszem tavaly vártam a babámat 5 hónapos terhes voltam nem volt még annyira nyílvánvaló,hogy babát várok és nem simán meghízva vagyok,ezért próbáltam olyan ruhát felvenni,ami mell alatt húzott,hogy lássák,hogy babát hordok. Egészen sikerült is eltalálni végül az állatkertben beszóltak meg nevetgéltek.. Nagyon szíven ütött hiszen a gyermekemet hordtam a szívem alatt és van,akinek ez sem szent. Régen elég duci voltam lefogytam 76 kg-ról 53ra örültem nagyon kitartás kellett hozzá. Ha te sem vagy elégedett,akkor hajrá. :) Most megint van rajtan 8 kg. Szülés után ennyi naradt rajtam. Régen azt mondtan volna belefér,de egyszer sikerült lefogyni nagyobb volt az önbizalmam ez ad erőt az újra lefogyáshoz. :) Bocsi kicsit eltértem a tárgytól,de hátha motiválok valakit,hogy ne adja fel,ha nem tetszik,amit lát változtasson. :)
2018. márc. 8. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!