Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Ezen te megsértődnél?

Ezen te megsértődnél?

Figyelt kérdés
- Sziasztok, ma megyünk felétek beugranánk hozzátok, ha nem zavarunk. - Ne haragudj, de jelen helyzetben nem fogadunk látogatókat, főleg, hogy XY eladó egy nagyáruházban, én pedig kisbabát várok.
2021. márc. 13. 09:47
1 2 3 4
 31/38 A kérdező kommentje:
Itthonról dolgozunk, igyekszünk nem menni zárt helyre és nem találkozunk jelenleg senkivel, tehát FELELŐS-en viselkedünk, ami az adott helyzetben elvárható, és ha így viselkedne a többség, akkor nem lenne 10000 fertőzött, és mégis én vagyok lehülyézve, azért mert azt mondom, hogy nem szeretnék találkozni veled, mert nagyon forgalmas helyen dolgozol és félek a vírustól. Lehet, hogy jobb ha csak azt mondom, most nem alkalmas, de az 1. nem tudom mennyivel kevésbé bunkó, 2. akkor hetente mondjam ugyanezt, 3. ha nem mondok indokot, azt hiszik utálom őket és azért ne jöjjenek. Pont, hogy nem szerettem volna bunkó lenni, sajnálatos hogy az őszinteség a bunkóság.
2021. márc. 13. 14:18
 32/38 anonim ***** válasza:
100%

1. Ha azt mondod, nem alkalmas az nem bunko.

2. Hetente mondhatod.

3. Nem kell indok.


Az őszinteség nem egyenlő azzal, hogy részletezni kell mindent. Amuyg te nem jársz orvoshoz, se bevásárolni ?

2021. márc. 13. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
70%
Még mindig nem érted a lènyeget.
2021. márc. 13. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 A kérdező kommentje:
" igyekszünk nem menni zárt helyre " - tehát csak oda megyünk, ahová nagyon muszáj, nyilván az orvoshoz muszáj. Bevásárolni nem igazán, rendelünk.
2021. márc. 13. 14:32
 35/38 A kérdező kommentje:
Tehát az a nem bunkó, aki 2 hetente csak annyit mond, hogy nem jó, ne gyertek? (indok nélkül)
2021. márc. 13. 14:33
 36/38 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudjatok, de most ebben a vírusos helyzetben nem szeretnénk látogatókat fogadni. Főleg, hogy kisbabát várok. Ahogy rendeződik a dolog szívesen látunk. Pápusz
2021. márc. 13. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
78%

Kérdező!


Kb mindneki leírta, a konkrét szöveg volt bunko.

2021. márc. 13. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
Min?
2021. márc. 16. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!