Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Egyik családtagom megsértődött...

Egyik családtagom megsértődött, mert nem köszöntöttem meg. Jogos inkább az, hogy szerintem nem kéne ezt annyira mellre szívni?

Figyelt kérdés
Tudja, hogy ezernyi dolgom van. Mégis kapom a szemrehányást közvetetten mástól, hogy be van rágva rám miatta, azóta felhívtam megköszöntöttem, de bevallom ezek engem nem érdekelnek. Nekem eszembe se jutna ilyenen megsértődni, engem névnapomon senki se köszönt meg kb., mégse érdekel. Névnapja volt...Elvileg figyelmeztettek is rá, de így is kiment a fejemből.

2017. szept. 14. 19:37
 1/5 anonim ***** válasza:
77%
Magyarországon ssjnos nagy kultusza van a névnapozàsnak. Engem speiel nem érdekel egyáltalán, kifejezetten utálom, de sokan megsértődnek rajta.
2017. szept. 14. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
81%
Én is mindig elfelejtem ezeket a hülyeségeket, szerencsére a családtagjaim ezt egész jól tolerálják és nincs sértődés. Ilyen szempontból szerencsém van.
2017. szept. 14. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
94%
"Egyik családtagom". Jó ha mondjuk a nagybátyád unokatestvérének a névnapját felejtetted el az kutya. Ha meg anyudét az gáz. Pont nem mind1 a ki is ez a családtagag.
2017. szept. 15. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem egy barátnőm sértődött meg emiatt, annyira, hogy utána beszélni sem volt hajlandó velem, vagyis inkább várta, hogy térden csúszva kérjek bocsánatot... amikor ő 100x aljasabb dolgokat elkövetett ellenem. Nekem még szülinapnál is belefér simán, hogy vki elfelejti, nem ér rá, felköszönt egy héttel később... nem egy nyomorult névnapnál.
2017. szept. 15. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Tökmindegy, a névnapozás csak nálunk divat :D Én aztán pont leszarom és ha eszembe jut, köszöntök, ha nem, nem.
2017. szept. 15. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!