Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Megsértődött, mert nem hívtam...

Megsértődött, mert nem hívtam meg a ballagásra. Ezzel mit lehet kezdeni?

Figyelt kérdés

Tegnap voklt a nyolcadikos ballagásom. Unokatesómat nem hívtuk meg. Csak a szüleim, tesóm meg mama és papa volt ott. Akkikkel napi\heti kapcsolatban vagyok.

Úgy gondolom, hogy a 8.-os ballagás nem nagy cucc. Kaptam egy csokrot, puszi-puszi a családdal aztán mindenki ment a dolgára. Írt a nővéremnek (nég csak nem is nekem lol), hogy milyen jól esett neki, meg ez nem család stb. Nővérem elmondta neki ugyan ezt amit én, hogy ez nem nagy cucc. Mi ott voltunk a középiskolás ballagásán. A nyolcadikasra minket se hívtak. Vélemény?


2017. jún. 16. 17:38
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

El kell mondani neki, hogy sajnálod, ha rosszul esett neki, de te nem tulajdonítottál ennek akkora jelentőséget, és emiatt nem jutott eszedbe, hogy szólni kellene neki.

Aztán ha ez nem elég, az ő baja, ne foglalkozz vele. Nem fogsz tudni úgy élni, hogy mindig mindenkinek jó legyen, amit csinálsz.

2017. jún. 16. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk például általánosban nem is volt kifejezett "ballagás". Az évzárón kerítenek sort rá a sulinkban. Ott csak anyukám volt velem (még apukám sem, ő nem szokott évzáróra-nyitóra jönni).

Szóval igazad van, hogy nem nagy cucc az egész, csak a virágárusoknak kedvezőek az ilyen események.

2017. jún. 16. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Evvel nem sok mindent tudsz kezdeni. Főleg, ha elmondtátok, miért, és azután is puffog miatta. Nem mindenki akar nagy felhajtást, ezt tiszteletben kéne tartani. Nálunk pont fordítva volt, 8.-os ballagáson ott volt a tágabb család, középiskolás ballagást nem szerettem volna, ezt meg is mondtam anno anyukámnak, és mindenki elfogadta, hogy semmi kedvem hozzá.

Gondolom, ha hívtátok volna az unokatesód, akkor sem konkrétan őt, hanem a nagynénéd/nagybátyádat és családját, amihez ő is tartozik, szóval nem is plusz egy emberről lett volna szó.

2017. jún. 16. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!