Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Ezen te megsértődnél?

Ezen te megsértődnél?

Figyelt kérdés
- Sziasztok, ma megyünk felétek beugranánk hozzátok, ha nem zavarunk. - Ne haragudj, de jelen helyzetben nem fogadunk látogatókat, főleg, hogy XY eladó egy nagyáruházban, én pedig kisbabát várok.
2021. márc. 13. 09:47
1 2 3 4
 11/38 A kérdező kommentje:
A most nem alkalmason is megsértődnek, mivel tudják, hogy itthon vagyunk. Az meg akkor olyan, mintha csak úgy nem akarnánk találkozni velük, minden ok nélkül.
2021. márc. 13. 10:14
 12/38 anonim ***** válasza:
89%

Akkor sértődjenek meg.

Jobb az egyenes út, felszabadító ha nem keresel kifogásokat- majd a sokadik alkalommal is hogy miért ne jöjjenek.

2021. márc. 13. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim válasza:
100%
Elég a mondat első fele. A második fele már szimplán beszólás kategória. Nem tehet róla, hogy ott dolgozik, nem kell megjegyezni. Anélkül is érthető a tény, hogy nem fogadtok látogatókat.
2021. márc. 13. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim válasza:
100%

Ha a rövid verzión megsértődnek, akkor a kifejtős verzión még jobban meg fognak.


Úgy hogy nem ragoznám a helyedben. Ha meg firtatják a miértjét, akkor közölném, hogy mert mi így döntöttünk, pont. Nem vita tárgya.

2021. márc. 13. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
78%
Ezt az áruházas fasságot nem kellett volna mondani, de a járvány miatt jogos. A beugrás úgysem megy úgy, hogy majd a teraszon ültök egymástól 2 méterre maszban...
2021. márc. 13. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim válasza:
100%

A mostani sajnos egy olyan élethelyzet, amire a mi életünkben nem volt példa. Aki ilyen helyzetben megsértődik egy látogatás visszautasításán az le van ám magasról...

A munkahelyet én sem keverném bele, de a többivel semmi gond sincs.

2021. márc. 13. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
75%
A "nem alkalmas" nem azt jelenti, hogy bárhová el akartok menni, hanem csak annyit, hogy a nap folyamán el vagytok foglalva, nem értek rá vendégekkel foglalkozni. (Pl nagytakarítást terveztek, vagy a lakást át akarjátok rendezni, vagy akármi)
2021. márc. 13. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 A kérdező kommentje:
Számomra egyébként érthetetlen, hogy amikor már lassan napi 10000 fertőzött van, akkor miért olyan fontos látogatni egymást. Mi igyekszünk nem menni sehová, és nem lenne pofám kismamákhoz bemenni még így sem, nem hogy ha napi 1000 emberrel lennék kapcsolatban. De hát mindegy.
2021. márc. 13. 10:26
 19/38 anonim ***** válasza:
100%
Valaki túlparàzza valaki meg nem, ez van
2021. márc. 13. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem mondj annyit h aggodtok a vírus miatt ezért most ne. Mert ez az igazság. Legfeljebb puffognak hogy mit féltek, na és?

De ez az xy párja zavar főleg azért kicsit askalodos teeheshisztinek tűnik és ezt csak azért merem leírni mert én is terhes vagyok és jó kifogás a járvány nekem is hogy elkeruljem kicsit anyosomat, de direkt nem is mondok mást csakis a vírust.

2021. márc. 13. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!