Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Hogyan szoktassam le a páromat...

Hogyan szoktassam le a páromat a folyamatos péniszfogdosásáról?

Figyelt kérdés
Nincs nemi betegsége, nem vakarja, csak folyamatosam markolja a nemi szervét, egy rossz szokás nála, hiába mondom neki, hogy ne csinálja. 31 éves felnőtt férfi, nem kisfiú már.
2020. dec. 2. 18:25
1 2
 1/15 anonim válasza:
47%
Fogdosd te neki, és akkor nem kell szegénynek magának csinálni! Ennyire nem lehetsz béna!
2020. dec. 2. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Normális, segítő válaszokat szeretnék! Nagyon kínos, mikor mások előtt (ismerősök, család) is ezt csinálja totálisan elfeledkezve magáról. A nemi életünk és a köztünk lévő intimitás megfelelő, ezzel nincs gond.
2020. dec. 2. 18:32
 3/15 anonim ***** válasza:
88%

Ha észreveszed csapj a kezére.

Szerintem is undorító.

2020. dec. 2. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Hogy nézne már ki, hogy ütlegelem, az nem megoldás semmire. Normálisan megkértem számtalanszor, hogy ne tegye, rendkívül zavaró nekem és biztos vagyok benne, hogy másoknak is, de nem tud róla leszokni.
2020. dec. 2. 18:36
 5/15 anonim ***** válasza:
30%
Usd ra
2020. dec. 2. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
szánalmas.
2020. dec. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
0%
Pedig csakis valami hathatós megoldás lenne jó rá. Otthon is ezt teszi? Mert ha igen, akkor egyszerű: ekkor állj elé, mond, hogy mutatsz neki valamit, majd a térd a golyókba csapódik hirtelen. Ha idegen helyen teszi ezt, akkor is hasonlóan járj el, de intimebben: menj hozzá közel, szerelmesen húzd magadhoz, majd suttogd a fülébe, hogy "Ugye tudod ezért mit szoktál kapni?", majd picit a térd fel a golyókhoz, de ne erősen.
2020. dec. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Ha szerinted drasztikus ha a kezérecsapsz akkor szokd meg hogy ilyen tapló a pasid.
2020. dec. 2. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Mièrt csinálja?

Viszket?-arra lehet megoldás.

Mutogatja egyfajta gesztuskènt-akkor baj van.

2020. dec. 2. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Ösztönös mutogatás.
2020. dec. 2. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!