Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Miért nem tud sok felnőtt/fiat...

Miért nem tud sok felnőtt/fiatal felnőtt ember kulturáltan enni?

Figyelt kérdés
Rengeteg olyan embert látok nap mint nap akik csámcsognak, szürcsölnek, nyitott szájjal esznek, cuppognak vagy hangokat adnak ki étkezés közben és ez nagyon kiábrándító. Ha otthon csinálja az oké, egészségére, de közösségben ez marha undorító.

2020. okt. 31. 15:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
91%
Szokásainkat otthonról hozzuk .
2020. okt. 31. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
91%
Csámcsog amikor kanállal eszi a rántotthust?
2020. okt. 31. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
21%
Én az úri majmoktól vagyok rosszul. Egyél az Astoriában.
2020. okt. 31. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
13%
Én ezt eddig csak idősektől tapasztaltam
2020. okt. 31. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Régi munkahelyemről gyakran jártunk át a nem messzi talponállóba ebédelni. Kábé minden második-harmadik alkalommal én is tapasztaltam hasonlót, hogy a benn lévő kb. 10-20 ember közül valaki szürcsöli a levest, vagy csámcsog, nyitott szájjal rág, hangosan böfög, de igazából nem volt jellemző. Gondolom vagy nem tanulták meg, hogy ezt nem illik közösségben, vagy nincs igényük rá, hogy ennek az íratlan szabálynak megfeleljenek.
2020. okt. 31. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
3-as. Nem vagyok úri majom, de légyszíves.. :D ha közösségben vagy illik kulturáltan viselkedni. Lehet hogy neked nem tanították meg otthon a szüleid, de rohadt undorító amikor kajálnál, de a másik a közeledben úgy eszik mint egy büdös disznó.
2020. okt. 31. 20:03
 7/14 A kérdező kommentje:
Egyébként, mindenkinek ment a zöld pacsi.
2020. okt. 31. 20:03
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Mert bunkók, figyelmetlenek, csak én vagyok fontos gondolkodásúak...
2020. okt. 31. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
22%

Szurcsolom a sor habját es horpolom a levest mert forron szeretem. Csamcsogok ha ragos a hus es boffentek egyet ha feljon :) … ja, kanállal eszem a porkoltot es kesre szurom a sulthust.


Nem azert csinalom, hogy mast zavarjak … igy esik jol.

2020. okt. 31. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
26%
Villat nem hasznalok, mert megszurom a szamat :)))
2020. okt. 31. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!